Kahve Kafe Bayilikleri

Bosna Kahvecisi Bayiliği Almak

Kahve kafe sektöründe hızlı bir büyüme ve şubeleşme sürecine giren Bosna Kahvecisi Osmanlı kültürünüde konseptlerine yansınmaktadır. Mağaza dekorasyonu ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde kullanan Bosan kahvecisi bayilik vererek şubeleşmesini sürdürüyor. İş kurmak için bayilik fırsatlarını değerlendirin.

Bosna Kahvecisi Bayilik Veriyor

Türkiye’yi Bosna esintisi sarmaya devam ediyor

Osmanlı kültürü ile harmanlanmış Boşnak kültürü öyle lezzetli bir hal almış ki gün geçtikçe “Bir Yudum Bosna” esintisini büyütmek için, adımlar atan harika yol arkadaşları ediniyor. Firma için en önemlisi misafir memnuniyeti iken, bir diğeri yol arkadaşlarının memnuniyetidir. Bu memnuniyetle bünyesine son olarak eklenen Denizli şubesi misafirlerine kapısını sonuna kadar açtı. Antalya başta olmak üzere İzmir ve Denizli’de toplam 12 Şube hizmet vermekte. Şantiyesi devam eden 3 şube, projelendirilen 9 şubeninde hazırlıkları sürüyor.

Fark yaratan konsept, profosyone! ekip Konsept hakkında bilgi veren firma yetkilileri, “daha çok rahat ve lüks oturumları içinde barındıran bistro tarzına yakın, barı, aplikleri, organizasyon masası ve lavaboları tamamen özel tasarlanmış şekilde hizmete sunulmakta. Geniş bir mutfak ve yine geniş bir bar ekipmanlarının yanında nargile hazırlık odasını da içinde barındıran Bosna Kahvecisi, ferah görünümü ve keyifli ortamı ile misafirlerine güleryüzlü hizmet veriyor.

Girişimciler neden sizi tercih etmeli: Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz tüm kahvecilerin ayrı ayrı bünyesinde barındırdıklarını tek bünyede toplamış olmamızdır.

Girişimciye not: Girişimciler bu işe başlamadan önce bizim ailemizle oturup bir fincan Bosna Kahvesi içmeli ki bir Boşnak hatırı oluşsun aramızda.

Bosna Kahvecisi Bayilik İletişim

(0532) 546 92 07
bosnakahvecisi.com.tr
bosnakahvecisi@gmail.com

Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Bayilik Veren 30 Marka

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu