Oto Bakım Bayilikleri

Boyasız Göçük Düzeltme; Mini Onarım Ekibi Bayilik Şartları

Boyasız göçük düzeltme

Aracınızdaki ezik, vuruk, göçük ve park hasarlarından boya yapmadan birkaç saat içinde kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? Aracınızdaki hasarın fotoğrafını çekin. Mini Onarım Ekibi’ne gönderin. Şirket sizin gönderdiğiniz fotoğrafı inceleyip hasarın onarım süresi ve tahmini fiyatı size bildirsin. Randevu gününde hasar onarılıyor. Şirketin ayrıca sigara yanığı tamiri, deri tamiri ve boyama gibi hizmetleri var. Bu tür hizmetleri sunan Mini Onarım Ekibi franchising sistemiyle yeni bayilikler veriyor.

Mini Onarim Ekibi Gorsel

Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızdaki ezik, vuruk, göçük ve park hasarlarından boya yapmadan sadece saatler içinde kurtulabilirsiniz. Bu sayede aracınızı, değer kaybından koruyabilirsiniz.

Boyasız göçük düzeltme, dış darbeler sonucu (taş, çeşitli vuruklar, dolu hasarları vb.) aracın kaporta aksamında, saç ve alüminyum alaşımlı paneller üzerinde meydana gelen, genel olarak boyanın zarar görmediği sacın, daha önce boya işlemi uygulanmamış, macunlu olmayan bölümlerindeki kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın boyasına zarar vermeden ve herhangi bir boyama işlemi olmadan düzeltilerek mümkün olduğunca eski haline getirilme tekniği ve uygulamasıdır.

boya gocuk onarimi 1

Boyasız Göçük Düzeltme Bayilik Prosedürü

Otomobil kullanıcılarının en büyük sorunlarından olan araçlarda meydana gelen göçük ve çöküklerin düzeltilmesi, far temizleme, sigara yanık tamiri ve deri tamir ve boyama alanında hizmet veren, sektörün franchise veren en profesyonel ve bilinen markası “Mini Onarım Ekibi”ne katılarak, %90 kar marjı olan bir sektöre adım atabilirsiniz. Müthiş karlı olan bu sektörde tek marka olan MİNİ ONARIM EKİBİ ailesine katılmak için 0532 328 23 15’i arayın.

boya gocuk onarimi 2

Bayilik Başvuru Aşamaları

İlk Toplantı

Mini Onarım Ekibi bir ailedir. Bu ailede karşılıklı güzel iletişim her şeyden önce gelir. MOE, ailesine katılmak isteyen yatırımcı ile bayilik şartlarını; detayları ile görüşüyoruz.

Lokasyon Seçimi

Şartlar üzerinde yapılan ön protokol ardından yatırımcının seçtiği noktalar konusunda proje ve know-how desteği verilir. Seçilen işyeri kurumsal tasarımı “MOE” tarafından hazırlanır. Hazırlanan tasarım çerçevesinde işletme hazırlanır.

Eğitim

Satış ve Uygulama personeline marka imajını destekleyecek, müşteriye doğru ve tam hizmet verebilmek adına 15 gün eğitim verilir. Eğitimi başarı ile tamamlayana kadar eğitim tekrarlanır.

Teknik Ekipmanlar

Mini Onarım kapsamında hizmet verilebilmesi için gerekli tüm ekipmanlar ücret karşılığında temin edilecektir.

MOE;

– Otomobil sektöründeki koruma, temizlik ve aksesuar uygulamalarında endüstri standartları yaratan dünyanın lider kuruluşları ile çalışır.
– Sürekli yenilenen teknolojiyi takip edebilme gücüne sahiptir.
– Eksiksiz teknik eğitim ve pazarlama eğitimi verir.
– Yerel ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilen broşür, poster, gazete, ve dergi grafik çalışmaları gibi reklam malzeme desteği verir.
– Verimli ve düzenli çalışan profesyonel görünümlü bir istasyon kurulması için yer seçimi, yerleşim planı ve dekorasyon rehberliği verir.
– Bayi yöneticisinin ile teknik ve satış elemanlarını genel merkezde veya pilot istasyonda eğitir.
– Yeni istasyonun işletmeye alınmasında iş başında teknik ve satış yardımı verir.
– Teknik ve pazarlama konularında sürekli denetim ve yardım programı sunar.
– Mevcut ve yeni ürünler üzerinde merkezimizde yapılan sürekli araştırma ve geliştirme sonuçlarını bayisiyle paylaşır.
– Sürekli güncel tutulan web sitesi ile sosyal medya üzerinde çalışır.

Telefon: 0532 328 23 15
E-posta: can@minionarimekibi.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu