Bayilik ve Franchise

Bubble Tea Franchise Veriyor

bubbleinBubblein en nefis çayları sizlerle paylaşmak ve hayatınızın güzelleşmesine katkıda bulunmak için var.

En Seçkin Çaylar, Bubblein ürünlerinde kullanılan çayları ve tatlarını kalıcı hale getirip bu tatları korumak bizim için çok önemli.

Özenle seçilmiş ve üretilmiş meyve şurupları, Gerçek meyvelerden hazırlanmış şuruplarla hayatınıza renk ve tat katarak sağlığınızı korumak için çok dikkatliyiz.

Kendimiz için en sağlıklı olanı sizin için hazırlıyoruz. Çünkü İnsanları,doğayı,sevmeyi ve sevilmeyi çok seviyoruz.

Bizim için ve sizin için,

Bubble Tea Nedir?

Bubble Tea Tayvan orjinli bir içecek türüdür. Temel Olarak seçkin siyah ve yeşil çayların içine meyve veya meyve şurubu ,bal,süt ve şeker ilave edilerek hazırlanan ve sonuçta nefis lezzetlerin ortaya çıktığı bir içecek çeşididir. 1980 lerde Liu Han Chie tarafından geliştirilen gerçek bir gastronomi hareketidir aslında Bubble Tea. Liu Han ‘dan sonra Tsong He Hanlin tarafından geliştirilmeye devam edilen Bubble Tea ,Bubble Tea ismine yada incili çay ismine çaya eklenen tapyoka incisinden sonra kavuşur. Kırmızı çay ile başlayan serüven günümüzde yerini siyah ve ağırlıklı yeşil çay çeşitlerine bırakmıştır.

Tayvandan sonra ,Doğu Asya ülkelerine yayılan Bubble Tea daha sonraları Avustralya,Amerika ve Avrupada hızlı bir şekilde yayılmaya devam etmiştir. Bugün Dünyanın bir çok ülkesinde Bubble Tea yapmak için açılmış dükkanlar görebilirsiniz. Türkiye’de sizlere Bubblein markasıyla en iyi içecekleri sunmak için yola çıkmış bulunuyoruz.

Bubble in satış noktalarını bayilik ve franchise sistemi ile genişletmeyi hedeflemektedir.Ürünlerimizin satışını yapmak veya franchise sistemi ile ilgili bilgi almak isterseniz ,aşağıdaki başvuru formu ile şirketimizden bilgi talep edebilirsiniz.

2013 yılı hedeflerimizde olan bayilik ve franchise sistemi ile satış noktalarımızı arttırma çalışmalarımız devam etmektedir.

İletişim

Telefon : 0 224 211 40 32
Adres : Buttim İş Merkezi E-3 Blok 1003
Osmangazi / Bursa / TÜRKİYE

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu