Bayilik ve Franchise

Matematik Akademisi Yayın Temsilciliği Bayiliği

matematik-akademisiBayilik Kategorisi : EĞİTİM
Firma İsmi : MATEMATİK AKADEMİSİ
Kuruluş Yılı : 1997
Şube Sayısı : 8

Firma Tanıtımı : 15 YILDIR HİZMET VEREN MATEMATİK AKADEMİSİ, EĞİTİM FAALİYETLERİNİN YANI SIRA KİTAP VE DERGİLERİYLE BİNLERCE ÖĞRENCİYİ HAYALLERİNE KAVUŞTURDU. 2012 YILINDAN İTİBAREN ŞUBELEŞMEYE VE HER İLDE YAYIN TEMSİLCİLİĞİ VERMEYE BAŞLAYAN MATEMATİK AKADEMİSİ, MATEMATİĞİN HAYATIN BİR PARÇASI OLDUĞUNA VE HERKESİN EĞLENCELİ VE EZBERSİZ BİR ŞEKİLDE MATEMATİK ÖĞRENEBİLECEĞİNE İNANMAKTADIR.

Bayilik Şartları : Yayın temsilciliği bayiliğimiz, geniş bir çevresi olduğuna, pazarlama ve İkna kabiliyetine güvenen her kesimden herkese verilebilmektedir.
Her İlde sadece 1 adet yayın temsilciliği verileceğinden temsilci olacak kişinin İnternet sitemizdeki yayın temsilciliği formunu doldurduktan sonra bizimle İletişime geçerek genel merkezimize gelmesi ve yapılacak detaylı görüşme sonunda temsilcilik sözleşmesini İmzalaması gerekmektedir.

Bayilik Destekleri : Yayın Temsilcimize Yayınlarımızdan olan dergilerden 100 Adet, kitaplarımızdan 10 Adet ücretsiz verilecek olup, Her bayimiz için özel kartvizitler bastırılacaktır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yayın Temsilciliği için ödenmesi gereken bayilik ücreti sadece 750 TL.dir. Ortalama Kar Marjı %100 dür.

Bayilik için ek şartlar : Her ilde Sadece 1 Tane Yayın Temsilciliği Verilecektir.

Şehir: KAYSERİ
İlgili Kişi : İBRAHİM CANDAŞ
Telefon Numarası : 0(532) 7651112
E-posta : info@matematikakademisi.org

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu