Bayilik ve Franchise

Shisha Cafe & Bistro Franchise Şartları

Shisha Cafe & Bistro
Dünya Mutfağının Eşsiz Tadları & Mısır Nargilesi

2005 yılında dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini bir araya getirmek ve bunu seçkin müşterilerine sunmak amacıyla kurulmuştur. Bununla birlikte tüm bu eşsiz tadları kendine has mısır nargilesiyle birleştirerek farklı bir konsepti geliştiren Shisha Cafe & Bistro hizmetine kaliteden ödün vermeden Çukurambar / Ankara’da devam etmektedir.

Asıl hedefi müşteri memnuniyeti olan Shisha Cafe & Bistro güler yüzlü personeliyle daima müşterilerine en iyi hizmeti verme gayreti içindedir. Alışılmışın dışında Shisha Cafe & Bistro kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren kendiniz evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortam sizi bekliyor.

Shisha Cafe & Bistro, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.

Shisha Cafe & Bistro işletmecisi olmanın getireceği avantajlar ile ilgili ek bilgiye ihtiyacınız varsa derhal ( 0312 ) 284 40 44 numaralı telefondan bizi arayın veya iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Mesleki başarınızı, artık kişisel başarıya dönüştürmenin zamanının geldiğini ve asıl önemlisi, seçkin Shisha Cafe & Bistro ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu