Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Bugün Ne Giysem?

Bugün Ne Giysem?, Kıyafet Seçimi, Ne Giyeceğinize Karar Veren Site, Giysi Seçiminde Yardımcı Olan Site, Günlük Kıyafet Seçimine Yardımcı Olan Site, Kıyafet Seçimine Pratik Çözümler, Giysi Seçimine Pratik Çözümler

Teknoloji özellikle kadınların her sabah yaşadığı kıyafet buhranına da çare oldu

Geçen hafta sonu Hint kökenli bir modacı olan Kunal Agarwal, yaptığı bir basın toplantısında özellikle kadınların her gün sorduğu “Bugün ne giysem” sorusuna getirdiği pratik çözümü anlattı.

Bu çözümü de sabahları en az 10 kıyafeti giyip çıkararak vakit kaybeden, bu yüzden çocuklarına kahvaltı hazırlayamayan, işine geç kalan, sokağa mutsuz çıktığı için çevresindekilere nazik olamayan bireyler için bulduğunu söyledi.
Agarwal, yuuze.com isimli internet sayfasında üyelerine sorular sorarak o gün ne giymeleri konusunda fikirler veriyor. Önce sayfaya üye olarak fiziksel özelliklerinizi ve kişiliğinizi tanımlıyorsunuz. Daha sonra nereye gittiğinizi, çevredeki insanların genelde giyim tarzının ne olduğunu belirtiyorsunuz.

Bütün bu verileri bir araya getiren yuuze.com, fotoğraflarla size önerilerde bulunuyor. Bu öneriler bireyi ilgi çekici, şık, kişiliğini sergileyebilen fakat sivri uçları olmayan bir stile büründürmeyi amaçlıyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu