Şirket Haberleri

Bursa Kebap Evi Plus Konseptiyle Bahçeşehir 3.Cadde’de

Bursa Kebap Evi, büyüme stratejsini gerek yurtiçi gerekse yurtdışında emin adımlarla sürdürüyor. Marka değeri olarakta iyi bir bilinirlik konumuna gelen firmanın bayilik ağı ilede şubeleşmesi tam yol devam ediyor. Bursa Kebap Evi şubesi açmak istiyorsanız sitemizde bulunan Bursa Kebap Evi bayilik şartları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Üstün lezzet ödüllü Bursa Kebap Evi, plus konseptiyle Bahçeşehir 3. Cadde hizmet vermeye başladı. Yepyeni konseptiyle dikkat çeken marka efsane tatlarıyla Bahçeşehir’in kalbinde lezzet severlerle buluşuyor.

Geleneksel İskender restorancılığında ezber bozan BKE,Türkiye’de 32 il 71 şubesiyle hizmet veriyor. Bursa lezzetlerini 71 şubelik dev bir markaya dönüştüren Bursa Kebap Evi, 100 şube hedefine emin adımlarla ilerliyor. 2017 yılında yurt içinde ve yurt dışında 15’er şube olmak üzere toplam 30 şube açmayı hedefliyor. Bursa Kebap Evi ilk yurt dışı şubesini master franchise olarak Almanya – Saarbrücken kentinde açmasının ardından Avrupa da yeni şubeler açmaya devam edecek. Diğer bir taraftan Dubai merkezli Orta Doğu’da şubeleşme süreci de hızlanacak.

Restoran açmayı planlayan girişimciler bayilik konularından oluşan kategorimizi inceleyebilir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu