Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Camel Active 2012 İlkbahar/Yaz Sezonu Kadın Ayakkabıları

camel active 2012 İlkbahar/Yaz sezonu kadın ayakkabıları ile dünyayı yeniden keşfedin…

camel active, İlkbahar/Yaz 2012 sezonu kadın ayakkabıları ile dünyayı yeniden keşfedin. Eskitilmiş yolları yepyeni ve yenilikçi yaklaşımla adımlayın.

camel active, İlkbahar/Yaz 2012 Ayakkabı koleksiyonunda, canlı ve hafif tabanlar sezonun sıcaklığını gösteriyor. Renk çeşitleri de rahat yaz stillerine açık bir gösterge; beyazdan griye kadar olan tonlar, bej ve natürel renkler öne çıkıyor. Sıcak kırmızı rengiyle tazelik vurgulanıyor. Yeni ve doğal bir görünüm kazanmaları için kullanılan deri sayesinde ayakkabılar hoş bir temas hissi veriyor. Yumuşak fırçalanmış deri ve hafifçe yağlanmış nubuk, camel active ayakkabı İlkbahar/Yaz 2012 kadın koleksiyonunu uyumlu bir biçimde tamamlıyor.

camel active, İlkbahar/Yaz 2012 kadın ayakkabı koleksiyonunda, kanvas görünümü koleksiyonunu tanımlayıcı bir tema olarak özellikle Trento serisinde kendini gösteriyor.

Veneto grubu daha sportif olmasına rağmen kadınsılığını kaybetmeden, trendi öğrenci görünümünü artıyor. Verona grubu zarif stilden temsil ediyor. Kendine has ve belirgin işçiliği her çifti benzersiz kılıyor. Messina serisi son derece yazlık: İki şık sandal modelinde kullanılan kordonlar koleksiyonu tanımlayan espadril temasını yansıtıyor.

Yine Messina serisindeki yazlık mokasenler güçlü bir denizcilik ve rahatlık özelliğine sahip. Bu seri tekne gezileri ya da şehirde dolanmak için uygun bir model alternatifli. Rimanto serisindeki babetler de kadınsılığı ile ön planda.

camel active, İlkbahar/Yaz kadın ayakkabıları koleksiyonunda tercihlerinizin tümü sizi çarpıcı kılıyor.

camel active mağazaları: İstanbul: Marmara Forum AVM, Ankara: AnkaMall AVM., Cepa AVM. Frame mağazaları; İstanbul: Kozyatağı Frame, Starcity AVM., Ankara: Natavega AVM. İzmir: Çiğli Kipa AVM., Bursa: Carrefour AVM’lerinde, ayrıca İstanbul: Cevahir AVM Shumix, Bakırköy Lucci, Markapark, Tergan ve seçkin mağazalarda bulabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu