Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Cerean Enerji Cerean Abone Noktası Temsilcilikleri Veriyor

Enerji alanında faaliyet gösteren Cerean Enerji elektrik satış bayilikleri verecek. İş kurmak ve yatırım yapmak için firma ile iletişime geçin ve bilgi isteyin.

Cerean Enerji

1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan ve ağırlıklı olarak finans alanında faaliyet gösteren Fiba Grubu bünyesindeki Cerean Enerji Holding, 2009 yılında elektrik ticareti amacıyla kuruldu. Grubun enerji üretim şirketi ise 2007 yılından bu yana Fina Elektrik olarak faaliyet gösteriyor.

Cerean Enerji

Cerean Enerji Satış Direktörü Alper Güney, serbest piyasada elektrik ticareti yaptıklarını, müşteri için en uygun fiyatı üretim ve tüketim arasında çeşitli modellemeler yaparak belirlediklerini söylüyor. Güney, serbest tüketici kapsamındaki müşterilerin uzun dönemli ve sabit fiyatlı kontratlar yaparak yeni avantajlı ürün paketleri sayesinde tüketimlerini ve faturalarını sofistike yazılımlarla dakikalık olarak takip edebileceklerini vurguluyor.

Bu arada, mevcut yıllık üretim kapasitesi 87.5 MW olan Fina Elektrik, toplam kurulu gücü 1.590 MW’yi bulacak olan 30 yeni RES projesini de geliştirmeye devam ediyor. Şirketin halen Türkiye genelindeki 21 elektrik dağıtım bölgesinde ve 25 ilde temsilcilikleri bulunuyor. Her yıl pazarın genişlemesine paralel olarak abone yapısı uygun olan illerde Cerean Abone Noktası temsilcilikleri verilecek.

Alper Güney, başvuru sonrası süreci şöyle anlatıyor: “Temsilci adaylarına enerji piyasasıyla ilgili genel bilgiler, temsilcilik modeli ve şartları, organizasyon yapısı ve gelirlerini içeren 2 saatlik bir sunum yaparak konuyla ilgili tüm bilgileri yüz yüze aktarıyoruz. Karar veren firmalarla belirlediğimiz eğitim tarihlerinde bir araya gelerek, tüm detayları içeren iki günlük eğitim ile sahada ortak müşteri ziyaretleri yaparak satış ekiplerine gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Sonrasında ise haftalık ve aylık ziyaretlerle kendilerine destek vermeye devam ediyoruz.”

Telefon: 444 27 96 (444 CRYN)
Web: cerean.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

18 Yorum

 1. bende bu sektorde bayı lık alamak ıstıyroum fakat bana ucret ıstemeyen benı bayılık ıcın yonlendırecek guclu fırma arayısım var sıstemın ıyı ısledıgı bılen kısılerle sırkete baglı olarak bayılık almak ıstıyroum bana ulasın acıl

 2. merhaba bayılık ucretı alıyor musunuz zırea ucret alınmadıgını bılıyoruz fakat sısteme gırınce ucret karsımıza cıkıyor bunla ılgı bana donus yaparısınız ıstanbul beykoz bayı ıstıyorumm

 3. TELEKOM NET BAYİLİK VERİYORUZ İLGİLENEN ARKADAŞLAR TELDEN ULAŞŞIN 05385406951

 4. Yalova için size bayilik verebilirim
  05072830776 Kenan Dönmez

 5. Türkiye genelinde olmak üzere Elektrik, Doğalgaz, İnternet, Sabit telefon aboneliği olan bireylerin, özel teşebbüslerin (mesken-ticarethane vb) veya devlet kurumlarının Elektrik,Doğalgaz, İnternet, Sabit telefon aboneliklerini; Başlıklı Toplu SMS sektörlerinde dünya markası olmuş Telekom Net’in Ana bayiliğini yapmış olduğu kurumsal firmalara taşıyarak, sözleşme süresi boyunca her ay ödenen faturalardan Telekom Net İş Ortağı olarak sizlerde gelir(kar payı) elde edebilirsiniz…İRTİBAT ; 0 535 668 60 32 Ergün Uzgur

 6. Türkiye genelinde olmak üzere Elektrik, Doğalgaz, İnternet, Sabit telefon aboneliği olan bireylerin, özel teşebbüslerin (mesken-ticarethane vb) veya devlet kurumlarının Elektrik,Doğalgaz, İnternet, Sabit telefon aboneliklerini; Başlıklı Toplu SMS sektörlerinde dünya markası olmuş Telekom Net’in Ana bayiliğini yapmış olduğu kurumsal firmalara taşıyarak, sözleşme süresi boyunca her ay ödenen faturalardan Telekom Net İş Ortağı olarak sizlerde gelir(kar payı) elde edebilirsiniz.
  Telekom Net’in avantajlarından faydalanmak isterseniz, buyurun beş dakikanızı ayırıp İş Ortağı olduğumuz firmaları ve sektörlerini inceleyiniz..
  SEKTÖR VE FİRMA
  ENERJİ > ( http://www.fibaholding.com.tr bünyesinde ve garantisindewww.finaenerji.com.tr nin tek markalı elektrik tedarikçisi (www.cerean.com.tr)
  Telekom Net Enerji sektörünün en büyük firmalarından biri olan FİNA ENERJİ HOLDİNG kuruluşu olan CEREAN ENERJİ’nin Türkiye Ana Bayisi olarak elektrik satışına başlamıştır.
  DOĞALGAZ (MİLANGAZ) Doğalgaz abone taşımacılığı için DEMİRÖREN MİLANGAZ ile anlaşılmış olup doğalgaz piyasasında devletimizin gerekli kanunları çıkartarak abonelere serbest tüketicilik hakkı verilmesi beklenmektedir.
  TELEKOMÜNİKASYON (Sabit Hat-İnternet > http://www.turknet.com.tr )
  Bu sektörde, sektörün en büyüklerinden biri olan ve 1996 yılından beri 18 yıllık bir tecrübeye ve 100.000’in üstünde bir müşteri portföyüne sahip olan TURKNET İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin Türkiye Ana Bayisi’dir.
  TOPLU BAŞLIKLI SMS> (e-marka >>> http://www.iletimerkezi.com.tr )
  Halk Bankası, İş Bankası, Finans Bank gibi yedi büyük bankanın yazılım sistemini kuran geliştiren ve yöneten, bu sektörün önde gelenlerinden EMARKA yazılım firması ile anlaşmış olduğumuz Toplu SMS Satış Hizmeti de Telekom Net bayilerimizin Telekomünikasyon sektöründeki bir başka gelir kaynağıdır.
  ÜRÜN PAZARLAMA
  ARÇELİK yazar kasa pos ürün satış hizmeti (sadece pazarlaması).
  INGBANK & VODAFONE & TELEKOM NET iş ortaklığı ile ING Mastercard (indirimcard) üye işyeri bulma projesi.
  TELEKOM NET ailesi olarak daha bir çok projeyle İş Ortaklarımıza hizmet vermeye ve satış portföyünü genişletmeye devam ediyoruz. Daha fazla vakit kaybetmedenTELEKOM NET http://www.telekomnet.net ailesiyle tanışmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse ve girişimcilik ruhumda var diyorsanız aramıza katılmakta geç kalmayın..
  Bayilik Paket İçeriği>>>
  1.Back office içeriği kullanım hakkı
  2.Online eğitimlere katılma hakkı
  3.Ekip kurma hakkı
  4.SMS bildirim alma hakkı
  5.CEREAN ürünlerini pazarlama hakkı
  6.Turknet ürünlerini pazarlama hakkı
  7.Web Paketleri Pazarlama hakkı
  8.Kart Projesi (Pek Yakında)
  9.1.000 Başlıklı SMS
  TELEKOM NET http://www.telekomnet.net Bayilik Yetki Lisans Belgesi Almak İsteyen İRTİBAT: 0 535 668 60 32

 7. Mrb hayirli gunler orta karadeniz bolgesi icin corum amasya il ilceleri icin cerean enerjiyi degerlendirmek istiyorum gerekli bilgi tarafima verilmesini rica ediyorum acil donus yapilirsa sevinirim..!iletisim 0506 138 83 05

 8. Bayilik almayi düşünenler irtibata geçebilirler
  0544 311 35 34

 9. enerji satış sektöründe yerini almak isteyen arkadaşlar mesaj yazsın..acentelikler il temsilcilikleri veriyoruz..0531 775 91 58

 10. samsunda bayiniz olarak çalışmak istiyorum ama kimle iletişime geçececiğimi bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz iyi günler

 11. Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
  Tlf 0536 6304397

 12. 1992 denizli atatürk e.m.lisesi elektrik mezunuyum.1999 dan bu yana kendime ait yapımarketimi yeni kapattım.gerekli eğitimle sizin desteğiniz benim portföyum tecrübem ve en büyük sermayem özverimle denizli ve bölgesinde hizmet verebiliriz…..

 13. BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu