Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfteci Açmak

Çiğköfte sektörü son yılların en hızlı büyüyen sektörü haline geldi. Çiğköfte sektörüne yatırım yapanlar kazanıyor. Çiğköfte üretimi yapan firmalar bayilik ağı oluşturmakta büyük bir yarış içindeler. Bayilik alarak çiğköfte dükkanı açan girişimcilerde hallerinden oldukça memnunlar.

Çiğköfte dükkanı açmak için 10 bin tl yeterlidir. Dükkan seçimi için işlek caddelere bir dünya kira ödemenize gerek yok ara caddelerde de gayet iyi bir şekilde satış yapabilirsiniz. Bayilik için franchise giriş bedelini birçok firma talep etmemektedir. Sizlere sadece kiralayacağınız dükkanın kirası ve içine masa sandalye dolap sermayesi gerekecektir.

Etsiz Çiğköfte

Modern tesislerinde el değmeden markalı etsiz çiğköfte üreten şirketlerin sayısı 30’u, pazarın yıllık hacmi ise 600 milyon TL’yi aştı.

ETSİZ çiğköfte sloganıyla yola çıkan girişimciler, son 5 yılda muazzam bir hızla büyüyerek 600 milyon TL’lik pazar yarattılar. Bu kayıtlı rakam. Aslında rakamın çok daha yukarılarda olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda çok sayıda girişimci bu ürünü restoran köşelerinden çıkarıp başlı başına birer marka haline getirdiler. Büyük tesisler kurarak çiğköfteyi fast food sektöründe önemli bir alternatife dönüştürdüler.

Hemen hepsi gıda mühendisleri denetiminde, malzemenin yoğurulmasından servise hazır hale getirilmesine kadar el değmeden üretim yapıyor. Halen çoğu İstanbul merkezli 30 civarında tescilli çiğköfte markamız bulunuyor.

Özetle birkaç cesur girişimcinin çabalarıyla ortaya çıkan etsiz çiğköfte serüveni tüm Türkiye’yi sarmış dununda. Hatta bazıları Avrupa ülkelerinde, ABD’de bile şubeler açıyor. Sadece kendileri değil bayilik veya franclıising sistemiyle girişimcilere de bu işe yatırım yapma fırsatı sunuyorlar…

İşte çiğköfte pazarında faaliyet gösteren markaların bayilik ve franchise şartları…

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

21 Yorum

 1. Merhabalar…
  Acaba kaç, “ÇİĞ KÖFTE” firması var diye arama yaparken buraya kadar geldim.
  Kendimde 2 yıldır bu sektörde devam ediyorum.
  Burada birşeyler yazmak istememim sebepleri şunlardır.
  -FİRMA ne kadar kaliteli olursa olsun, eğer bayilik alan kişi TEMİZ ve VURDUMDUYMAZ bir şekilde çalışıyorsa “O” firmanın kaybı olur.
  -Burada FİRMALAR senin çalışmana, titizliğine değil, KAÇ KİLO sattığına bakar. (bazı kurumsal firmalar hariç)
  -Artık şurası kesindir ki! TÜRKİYE’de 400 den fazla ÇİĞ KÖFTE firmaları vardır ve bu firmaların %98 zi hep, MEŞHUR-ADIYAMAN-HAKİKİ-ÖZ- ve bilmem ne USTA diye firmalar artık görüntü kirliliğinden geçilmiyor ve her yere açılan çiğ köfteciler sıkmaya başladı. (müşterilerimin söylemi) ve haklıda.
  -Bu Sebepler yüzdendir ki! 5 yıla varmaz bu sektör yavaş yavaş biter.
  -Firma 2015 yılında ticaret hayatına başlamış ama ismi MEŞHUR diye başlıyor. 1.nci GELENEKSEL nar festivali örneğinde olduğu gibi.
  -Sonra bayii işyerini bir hışımla açacak ve 3-4 ay demeden nasıl devretsem diye düşünmeye başlayacak. (DEVREN ilanlarına bakınız)
  -Benim acizane fikrim. Firmanızı ince eleyip sık dokuduktan sonra bayilik alın. Firmalar içinse, her talep edene bayilik verirken, yangından mal kaçırır gibi, bayilik vermeyin. Eğer bu sektörün uzun soluklu olmasını istiyorsanız. Yok, anlık ve günlük çalışacaksanız keyfiniz bilir diyorum ve son olarak, artık, MEŞHUR ve bilmem ne USTA isimleri kabak tadı verdi. KOPYALA-YAPIŞTIR değilde, fikir üretin.
  Herkese selam ve sevgilerimi sunarım.

 2. çiğköfte bayilik almak çok zor değil hatta bazı firmalar bayilik ücreti dahi almıyor

 3. sektör gittikce büyüyor iş kurarken marka kadar lokasyonda önemli

 4. gerçektende yazılanlar kadar varmış böyle bir lezzet tatmamıştım bende bayilik isteyecem

 5. Somuncubaba cigkofte 5000 tl bayilik almak ister misniz? Iş yerinizi A dan z ye biz kuralım 500 kg çığ kofte hediye verelim köftemiz ceviz fındık badem le enfes lezzet tedir sizde çiğ köfte sektöründe yerinizi bizimle almak isterseniz numune köftemizin tadına bakmadan tercih yapmayin 0506 775 36 15 somuncubaba çığ köfte herkez bu tadın peşinde ya senn?

 6. Ziyafet Çiğköfte‘den en avantajlı, en karlı bayilik alma fırsatı, daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 7. Meşhur Adıyamanlı Çiğköfteci Alim Usta
  ŞART YOK KOŞUL YOK SÖZLEŞME YOK 20 KG ÇİĞKÖFTE KARGO KDV DAHİL 100 TL (PAKETLER 5’er Kg Vakum Ambalajlıdır.
  350 ADET LAVAŞ KARGO KDV DAHİL 56 TL
  200 ADET LAVAŞ KARGO KDV DAHİL 35 TL
  TÜM TÜRKİYE GENELİNE ÜCRETSİZ BAYİLİK VERİLECEKTİR.
  TÜRKİYE GENELİ FRANCHİSE SORUMLUSU ERKUT COŞKUN – 0537-010-38-58

 8. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR 0533 8182005
  Franchising

  FRANCHİSE SİSTEMİ ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE, Lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına Herhangi bir bedel ödemeden ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ailesine katılabilirsiniz.

  Tek yapmanız gereken, ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

  Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

  Türkiye geneli fiyat politikası sabittir. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

  ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

  Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz. Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır. Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

 9. Nucello çiğköfteleri adıyaman yöresinin en lezzetli halini sizlere sunuyor. Listeye Nucello’yu da eklerseniz sevinirim.
  Nucello Çiğ Köfte bayilik vermeye devam ediyor…
  Şu ana kadar 50 ye yakın bayimiz ile hizmetinizdeyiz…

 10. TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR EŞSİZ LEZZETİYLE TÜRKİYENİN 1 NUMARALI KÖFTESİ TEMPOYU DENEMEDEN SAKIN KARAR VERMEYİN BAYİİ REKLAMINI BİZ KARŞILIYORUZ VE BAYİYE HEDİYE KÖFTEMİZLE HİZMETTE SINIR TANIMIYORUZ İRTİBAT TEL 05373265175

 11. 5.0000 TL DEĞERİNDEKİ AÇILIŞ TANITIM ORGANİZASYON BİZE AİT SİZE DÜŞEN İLGİ ALAKA VE HİJYENİK HİZMET İLETİŞİM :0530 526 80 44
  -SOĞUTUCULU ÇİĞKÖFTE DOLABI (150CM).
  -MÜSTERİ KARŞILAMA VE HİZMET KONSOLU (150CM).
  -İÇ MEKAN DEKOTO VE KONTROPLAK ÜZERİ DİJİTAL BASKILI UYGULAMALAR.
  -DIŞMEKAN DİJİTAL BASKI VE TANITIM AFİŞLERİ.
  -3MT ALİMİNYUM KASA IŞIKLI TABELA.
  -ÇİĞKÖFTECİ LED TABELA.
  -AÇILIŞA ÖZEL BEDELSİZ 250KG ÇİĞKÖFTE.
  -MASA VE SANDALYELER (6 MASA 18 SANDALYE).
  -GÖBEK,İCEBERG( 30 AD..)
  -LAVAŞ ( 250 AD. )
  -AYRAN DOLABI (KAPALI SOĞUTUCULU DOLAP).
  -FIRIN (DİLERSENİZ OCAK).
  -ÇİĞKÖFTE TEPSİSİ (1AD.)
  -HİZMET TAHTASI (1AD.)
  -BIÇAK(1ad.)
  -HASSAS TERAZİ (1ad.)
  -önlük(2ad.)
  -tişört(2ad.)
  -streç ve kutusu(1ad.) 30/1500MT (1YIL GÖTÜRÜR).
  -KARTVİZİT(1000ad.)
  -EL BRÖŞÜRÜ ( 3000ad. )
  -MAGNET KART(2000ad.)
  -3 AY BOYUNCA SATIŞ KOTANIZA GÖRE HER HAFTA SONU TEŞFİK İKRAM.
  -3 BOY KÖPÜK TABAK.
  -BASKILI 2 BOY POSET.
  -BASKILI DÜRÜM NAYLONU.
  -BASKILI MASA KAĞIDI.
  -BASKILI ISLAK MENDİL.
  -LİMON SUYU (BASKILI 2 AD.)
  -NAR EKŞİLİ SOS(BASKILI 2AD.)
  -PLSTİK SOS KABI(50CC 3AD.)
  -PLASTIK ELDİVEN(3AD.)
  -BASKILI BALON (100 AD. )
  -BÖLGENİZDE ANLAŞMIŞ OLDUĞUMUZ KURUMSAL ZİNCİRLERE VAKUMLU HİZMET VE EK GELİR İMKANI.
  -İŞ EYİTİMİ
  -AÇILIŞA ÖZEL PERSONEL DESTEĞİ.
  -BÖLGE SORUMLUKLARI (BÖLGE BAYİİMİZ OLMAYAN İL VE İLÇELER İÇİN GEÇERLİDİR).
  -ALT ÇİĞKÖFTE BAYİİLİK VEREBİLME HAKKI.
  http://www.hacialioglucigkofte.com/

 12. bu alanda acıcık markasını göremedim
  hatırı sayılır anlamda buyuk kitleler tarafından taktir alan bir firma lezzet ve doğallıgıyla piyasadakilerden çok daha farklı tesekkurler

 13. Meşhur Adıyaman SAMSAT ÇİĞKÖFTECİSİ bayi ve bölge sorumlusuyum. 8 ayı aşkın süredir bu sektörde çalışmaktayım. Gerek firmamın kurumsal oluşundan,çalışma ahlak ve kalitesinden, gerek ürettiği ürünlerin lezzet ve satışından memnunum.Onemli olan bir çiğköfte bayi sahibi olmak değil, önemli olan gerçekten potansiyeli olan bir sektörde arkasında durabileceğiniz ve sürekliliği yakalıyabileceğiniz bir firma, bir lezzet ve bir konseple çalışmanızdır. Kısa bir süre için geçerli çok avantajlı kampanyalarımız vardır. Sorularınız için 0 543 621 8220 Hüseyin BAKIR

 14. Yüksek kar marjı ve kalite hizmet ve yüzlerce subesi ile sizlere çiğ köfte bayisi ve çiğ köfte bayilik hizmeti vermektedir

  http://www.nakkacigkofte.com/

  burdan bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

 15. MEŞHUR PADİŞAH ÇİĞ KÖFTE
  2000 Yılından İtibaren Türkiye’ye Hizmet Sunmaktadır .
  Bayilik Konusunda Ustalaşan Firmamız Şok Bir Kampanya Yapmıştır !
  2013 Yılına Kadar Bayilik Ücreti Almıyor ve Bütün Hizmetleri Sunuyor .
  Bir Çok Firmaların Arasından Sıyrılıp Kendini Ön Pilana Çıkarmış Türkiyede Eşi Benzeri Bulunmayan Bir Çiğ Köfteye Sahiptir .
  Bir Çok Bayiimizden Bu Güne Kadar Hiç Bir Şikayet Gelmemiştir .
  Bizim İçin Bayiimizin , Müşterimizin Memnunuyeti Herşeyden Ön Plandadır .
  Bayiilik Almayı Düşünen Arkadaşlar .
  Bizim Çiğ Köftemizi Yemeden Çiğ Köfte Yedim Demeyin !

  Arayın Görüşelim ! Hiçbir Şartımız Yoktur .

  0532 658 35 10
  0536 667 00 18
  0554 555 29 66
  (Telefonlarımız 7/24 Açıktır)
  http://www.padisahcigkofte.com

 16. DİYAR CİGKÖFTE BAYİLİKLER VERMEYE DEVAM EDİYOR

  NET KAR MAJI % 150 UYGUN FRANCHİSE SARTLARI

  ÜÇRETSİZ HER İLE TESLİMAT DİYAR DİYAR LEZZET

  FARKIMIZ TADIMIZ VARMI DAHA İYİSİ

  CİGKÖFTEMİZ URFA USULÜ HAS İSOTLU ( URFALI FERHAT USTA

  DAMAK TADINDA BAGIMLILIK YAPAR

  KALİTEMİZLE MÜSTERİ MEMNUNİYETİ SAGLAYARAK KESİNLİKLE SORUN YASAMAZSINIZ

  CİDDİ GİRİŞİMCİLE NUMUNE TALEBİNDE BULUNARAK FARKIMIZI GOREBİLİRSİNİZ

  http://www.diyarcigkofte.com BASVURU YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu