Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pide Bayilikleri / Çıtır Usta İşinin Başında Duracak Girişimciler Arıyor

Çıtır Usta İşinin Başında Duracak Girişimciler Arıyor2003 yılında kebap ve pide sektöründe 60 çeşitlik Türk mutfağı menüsü ile Galleria da hizmet vermeye başlayan Çıtır Usta, web tabanlı hizmeti ile sizlere günlük gelir giderlerinizi görebilecek toplam kontrolü sağlarken,personel eğitimi ve yerleştirmesi ile personel sıkıntısı asla yaşatmıyor. Gıda güvenliği ve standart ürün kalitesini sağlamak adına ürünleri üretim tesislerinde üretip kapınıza kadar getiriyor. Size de sadece müşterilerinizle ve personelinizle ilgilenmek ve hesaplarınızı takip etmek kalıyor.

citir usta

İki konseptte hizmet veren Çıtır Usta ;

Full Konsept; paket servisi alakard sistemi ile beraber sunarken min. 140 m2 gibi bir alana ihtiyaç duyuluyor.Ortalama yatırım miktarı ise 300-350 bin Tl den başlıyor.
Expres Konsept ; ağırlıklı olarak paket servis hizmeti vermeye yönelik kurulan bu sistemde min.100 m2 alana ihtiyaç duyuluyor. Ortalama yatırım miktarı ise 200-250 bin TL. den başlayan yatırım miktarları ile size hizmet veriyor.

citir usta gorsel

Anadolu bölgeleri ve İstanbul Anadolu yakası için kısa süreliğine 25.000 USD her iki konsept içinde franchising sistem giriş bedeli alınmakta olan Çıtır Usta ‘da pazarlama desteği de açıldığı ilk günden bu yana mevcut. Franchising sistemi için ticari evlilik olarak bakan firmamız kazan kazandır ilkesi ile yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Ortalama yatırımın geri dönüş süresi ise 26-28 ay bandında.

Çıtır Usta hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0.530.9756659 nolu telefondan bize ulaşabilirler.

  Sampi Pide BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Bafra Pide Yeni Şubeler Açacak

BAFRA PİDE 3 farklı konsepte şubeler açıyor Bafra Pide’nin ilk şubesi 1981’de İstanbul Kızıltoprak’ta Coşkun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir