Kahve Kafe Bayilikleri

Coffee Gutta Bayilik Bilgileri

Kahve kafe konseptiyle kendi işinizi kurmak isterseniz Coffee Gutta Bayilik konumuzu inceleyebilirsiniz.

Coffee Gutta Franchise

Dünyanın değişik bölgelerinden getirttiği kahve çekirdeklerini özenle kavurarak öğüten ve demleyerek Türk kahve müdavimlerinin beğenisine sunan Coffee Gutta, kişiye özel hizmeti, özenle tasarlanmış konsepti ve kaliteli menüsüyle fark yaratıyor. Coffee Gutta kurucusu Kamber Çal, “Kahve sektörü, orijinal ve ilgi çekici konseptiyle yatırım açısından oldukça cazip. Biz de yatırım için istekli girişimcilere özel fırsatlar sunacağız. Personel alımı ve eğitimi, açılış ve operasyon yönetimi gibi destekleri de ücretsiz vereceğiz. Marka yatırımımız ve üstün hizmet anlayışımızla 3. nesil kahvecilik alanında atağa kalkacağız”şeklinde konuştu.

Kamber Çal; yıl sonuna kadar 3 yeni şube daha açmayı hedeflediklerini belirterek, “Coffee Gutta ile sunduflHEz oriji-nal kahve lezzetleriyle damakları tatlandırljt* ken, yatırım sayesinde istihdama da kat kı sağlıyoruz. “Kahvenin rotası’ sloga nıyla çıktığımız yolda bulunduğumu bölgelerde 3. nesil kahve akımının en önemli temsilcisi rolünü üstleniyo ruz. ilk olarak Türkiye’ye ge nelinde bir lezzet ağı oluşturmayı planlıyoruz”dedi.

Kâr Getiren Franchise

Coffee Gutta Merkez olarak franchisee’lerimize vereceğimiz ürün danışmanlığının yanı sıra işletmenin kârlılığının yüksek tutulması için de gerekli destek her zaman sağlanacaktır. Yüksek satış ve ürün kâr oranları ile yüksek geri dönüşüm, otomasyonlu stok kontrol ile minimal ıskarta ve Cafe Otomasyon sistemi ile tüm yapılan işlemlerin kayıtları sayesinde franchisee’lerimiz 7/24 satışlarını ve kârlarını kontrol edebileceklerdir. Lokasyon ve İşletmeye bağlı olarak yıllık %10’luk ortalama Türkiye enflasyonunu ve yıllık %20 amortismanı da hesaba katarak, yapılan yatırımın 24-30 ay içerisinde geri kazanımı öngörülmektedir.

Franchise Yükümlülükleri

Coffee Gutta Franchise’larından ciroları üzerinden %3 + KDV oranında bir Franchise Servis bedeli ve %2 + KDV oranında farklı bir hesapta toplanan “Marketing” (Reklam Katkı Fonu) bedeli alınmaktadır. Marketing bedeli ile toplanan miktar yine franchisee’ler ile paylaşılarak ücretsiz afişler, masa reklamları, yerel gazete, radyo, kupon dağıtımı ve markaya yönelik çeşitli etkinliklerde kullanılacaktır. Tüm çalışmalar şeffaf bir şekilde franchisee’ler ile paylaşılacak ve 2 haftada bir tüm Franchise şubelerimize gönderilecek olan Coffee Gutta News adlı özel gazetemizde duyurulacaktır.

Coffee Gutta Bayilik İletişim

(0212)511 10 74
coffeegutta.com
info@zadegangrup.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Bayilik açmak sahibi ile görüştüğümüz lokalizasyonu ve potansiyeli gördükten sonra bizimle o bölgede çalışamayacaklarını söyleyen, birkaç ay sonrada Bakırköy Devlet Hastanesi yanında AYNI YERDE dükkan açan firma. Yeni şubelerini her gördüğümde para hırsları nedeniyle takdir ettiğim ve acıdığım kahve ve hazır sandviç-pasta satan firma. Dürüst yerli firmaların piyasada yer alması dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu