Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Columbia No Fail Trail – Hafif ve Şık Spor Ceket

Sabahların dingin sessizliğinde yapılan bir doğa yürüyüşü kadar huzur verici az şey vardır.Yumuşak bir gün ışığı, hafifçe azalan sis, temiz ve serin hava eşliğinde doğal hayatın içine süzülmek…

Trekking” sözcüğü İngilizce’de “doğal engellerle dolu bir arazi parçasını tamamen yürüyerek aşmak” anlamına gelir. Asıl anlamı ise “Güney Afrika’da kağnı ya da yaya olarak göç” demektir.

Kalabalık ve gürültülü şehir hayatından bir an olsun uzaklaşmak, doğayla baş başa bir gün geçirmek ve metropol hayatının yükünü biraz olsun üzerinizden atmaktır.

Hem şehir hayatının spor çizgilerine, hem de outdoor aktivitelere uygun kıyafetler gardroplarda az yer kaplayıp, sizi her anlamda rahat ettiren kıyafetlerdir. Yağmurlu günlerde şehir içinde bir koruda veya sahilde yürüyüş yaparken de, outdoor sporları sırasında çok daha dayanıklı malzemeden bir ceket gerektiğinde de kullanabileceğiniz, tek çözüm sunan spor bir
ceket tüm işinizi görebilir.

Şafak zamanı ya da gün batımı serinliğinin sizi bu keyifli patika gezintilerinden etmesine izin vermeyin. Ne çok sıkı ve dar, ne çok bol ve hantal…Softshell No Fail Trail Ceket ile, rahat hareket edebilecek, sürpriz havalardan ve şartlardan da korunabileceksiniz. Açık havaya karşı koruma sağlayan yumuşak ve hafif bir ceket olan No Fail Trail adı gibi, hiçbir ktiviteyi ve patikayı kaçırmamanız için yanınızda olması gereken bir parça.

Waypoint kaplı kumaşı, 77º C’nin altındaki tüm sıvılara dayanarak, ipliklere nüfuz etmesini ve giysiyi kirletmesini engeller. (İşlemin malzemeye dokunulduğunda hissedilir bir etkisi yoktur.) Ayrıca, bu kumaş işlem görmemiş kumaştan 3-5 kat daha hızlı kurur ve geleneksel kumaşlar gibi nem tutmaz, böylece ıslakken bile daha hafif olur. Su geçirmezliği ve leke koruması, kir, çamur, nem gibi etmenlerden ceketinizi korur, uzun ömürlü kılar..Omni- Shield™ teknolojisi ile, savunmasız olduğunuzu sandığınız anda bile hazırlıklısınız.

Columbia No Fail Trail çeketi Sporcum.com‘dan ücretsiz kargoyla alabilirsiniz. Bedeni size uymazsa da rahat olun, ücretsiz değiştiriyorlar!

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu