Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mobilya Bayilikleri / Dilay Modüler Mobilya Yeni Bayilikler Veriyor

Dilay Modüler Mobilya Yeni Bayilikler VeriyorDİLAY
Caillou’nun yatağı İnegöl’de üretilecek

Dilay Modüler Mobilya çocukların en sevdiği çizgi karakterlerinden biri olan, Kanada menşeli Caillou’nun mobilya üretim lisansını aldı. Şirket, bu yeni ürünüyle önemli bir atağa hazırlanıyor.
Dilay Modüler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Azmettin Gündüz, “Caillou figürlü bebek odası ve çocuk odası takımları üretimi için ilgili firmayla 3 ay önce anlaştık. 2-9 yaş grubu çocuklar için 4 farklı model tasarladık ve ürettik. Ürünlerimiz bu hafta içinde satışa sunuldu. Caiilou figürlü modellerin büyük ilgi göreceğini tahmin ediyoruz” diyor. Dilay Modüler Mobilya’nın Türkiye genelinde bayileri var. Ancak, Caillou figürlü oda takımları için yeni bayilikler oluşturulacak. Bayilik için alınacak ürün miktarı karşılığında teminat gösterilmesi yeterli.

Dilay Modüler Mobilya’nın fabrikası İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunuyor. Fabrika, 6 bin metrekaresi kapalı, 20 bin metrekare açık alan üzerinde kurulmuş. Dilay Modüler Mobilya genç odası, yatak odası, bebek odası takımları üretiyor.

Telefon: 0 224 714 88 13
E-posta: info@dilaymobilya.com
Web: dilaymobilya.com

  Prisma Mobilya Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Bambu Life Mobilya Tüm İllerde Bayilikler Verecek

Bambu Life Mobilya, Bambu Mobilya, Rattan Kestane Mobilya, Bahçe Mobilyaları, Açık Hava Mobilyaları Tüm illerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir