Mobilya Bayilikleri

Doğtaş Yurtiçinde Yeni Bayilikler Verecek

DOĞTAŞ
Çocuk ve gençler için 14 modeli var

Doğtaş, 1990’dan bu yana çocuk ve genç odası üretiyor. Çocukların hayal dünyalarına hitap eden birçok kahramanla ürünlerini sembolize ediliyor. Şirketin çocuk ve genç odasında 14 ayrı konseptte ürün grubu bulunuyor. Bunlar Arte, Blue Bird, Exclusive, Korsan, Miss, Moto-kids, New Times, Pasifica, Rock, Secret Garden, Smart, Spirit, Coll ve Speedo şeklinde sıralanıyor. Tavan lambasından nevresime, abajurdan pufa, halıdan perdeye kadar tüm aksesuarlar genç oda konseptine uygun şekilde hazırlanmış. Tüm bu ürünler şirketin Ar-Ge ve tasarım departmanlarındaki 22 kişilik ekip tarafından hazırlanıyor. Doğtaş’ın yurtiçinde 130, 65 ülkede 94 mağazası var. Mağazaların yanı sıra İngiltere, Almanya, İran, Suriye, Libya ve Rusya gibi birçok ülkeye ihracat yapıyor.

2012’de yüzde 40 büyümeyi hedefleyen şirket, bu doğrultuda marka bilinirliğini artırma çalışmaları yapacak. 2012 sonuna kadar yurtdışında 19 mağaza açacak. Yurtiçinde ise bayilik sistemiyle mağazalar açmaya devam edecek.

Doğtaş Genel Müdürü
İsmail DOĞAN

“Büyüme potansiyeli çok yüksek”

Genç nüfus yoğunluğu ve artan kişi başı gelir seviyesi çocuk-genç ürünlerine olan talebi artırıyor, ihtiyaçlar ertelenebilse de yeni nesillerimiz hep öncelikli sırada tutuluyor. Onların talepleri neredeyse hiçbir zaman reddedilmiyor. Bunların yanı sıra anne-babalar geçmişte sahip olamadığımız imkanları çocuklarına sunmak istiyorlar. Bu ve benzeri durumları gelişen çocuk ve genç odası pazarının önemli avantajları arasında sayabiliriz. Önümüzdeki yıllarda bu pazar büyümeye devam edecek. Birçok firma artık bunun farkında. Ve mobilya markaları çocuk ve genç mobilyalarına artık daha fazla önem veriyor.

Telefon: 0 212 438 23 36
Web: dogtas.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu