Anasayfa / Şirket Haberleri / Döner Stop, dönerseverlerin aradığı lezzet

Döner Stop, dönerseverlerin aradığı lezzetDöner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, 6 lezzet durağı ile dönerseverlerin aradığı lezzeti sunuyor.

Döner Stop
Döner Stop geleneksel döner lezzetini yenilikçi soslarla yorumlayan dinamik bir fastfood zinciri. CZK Lokantacılık işletmeleri A.Ş.’nin tescilli bir markası olan Döner Stop, Şevket Sabancı ailesinden Can Köseoğlu’nun yatırımıyla kuruldu. Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, döner severin aradığı lezzeti en yeni haliyle sunuyor. Tutucu damaklara meydan okuyan sosları, insana enerji aşılayan canlılığıyla Döner Stop, daha ilk tanışmada “Daha önce neredeydin” dedirtiyor. Döner Stop, sürekli yenilediği menüsü, gençlik ve deneyimi birleştiren keyifli çalışanları ve hijyen konusundaki titizliği ile misafirlerini kendine bağlıyor. Döner Stop iddia ediyor: “Bu döneri yersin, döner yine gelirsin!”. Döner Stop’ta etler, tecrübeli ustaların ellerinde hiçbir katkı maddesi içermeden, en sağlıklı şekilde hazırlanıyor. Soslar ise Döner Stop’a özel reçetelerle hazırlanıyor.

  Bodrum'un yıldızı büyümeye devam ediyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir