Oto Bakım Bayilikleri

Dry Car Care Franchise Giriş Bedeli 14 Bin TL

ABD’li Dry Car Care, 2007’den bu yana EMR Mobil Araç Temizliği distribütörlüğünde Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Şirket, susuz ve sabunsuz araç temizliği yapıyor. Bu işlemi yaparken nano teknolojiyle üretilmiş özel solüsyonlar ve yine özel bezler kullanılıyor. Solüsyonlar petrokimya ürünü değil. Silikon ve alkol içermiyor. Bitkisel özlü doğal ürünlerden üretildiği için araca diğer kimyasal temizleyiciler ve deterjanlar gibi zarar vermediği belirtiliyor. Ayrıca kullanılan solüsyonların içeriğinde bulunan polimer carnabua ve sulfaktan maddeleri sayesinde aracınız çizilmeden temizlendiği gibi kalıcı bir parlaklık sağlanıyor.

Dry Car Care’da 15 dakikada dış, 30 dakikada iç ve dış araç temizliği yapılıyor. Bu hizmetten yararlanmak için oto yıkama istasyonlarına gitmeye gerek yok. Dry Car, ekiplerini müşterinin ayağına gönderiyor. EMR Mobil Araç Temizliği Genel Müdürü Ergin Kayabaşı, “Otomatik yıkama makinelerinde 70, hortumla yıkamada ise 150 litre su israf edilirken biz bu anlamda ciddi bir su tasarrufu sağlıyoruz.

Aynı zamanda organik maddeler kullanıldığımız için çevre kirliliği yapmıyoruz. Ayrıca aracın hareket etmesinden kaynaklanan bütün olumsuz koşulları sıfıra indirgiyoruz. Temizleme işleminde kullandığımız solüsyonların içerisinde yer alan UV (ultraviyole) koruyucuları sayesinde aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyoruz. Anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, boyası cilalanmış gibi parlıyor. Araç yüzeyini koruma özelliğiyle klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Temizletme sayısı da azalıyor” diyor.

Dry Car Care’ın 20 şubesi var.
Bunlar İstanbul, İzmir, Konya, Eskişehir, Uşak, Hatay, Edirne ve Trabzon’da bulunuyor. Şirket, şube sayısını 40’a çıkarmayı hedefliyor. Yeni açılacak şubeler için İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinden gelecek taleplere öncelik verilecek. Franchise giriş bedeli 14 bin TL. Kayabaşı, diğer masraflarla birlikte 100 metrekarelik bir Dry Car Care şubesinin yatırım tutarının 20 bin TL civarında olduğunu söylüyor.
İletişim için telefon: 0216 650 1 650
E-posta: info@drycarcare.com
Web: www.drycarcare.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu