Anasayfa / Teknoloji / Elektrikli araçlara güneş enerjili şarj istasyonu

Elektrikli araçlara güneş enerjili şarj istasyonuGüneş enerjili şarj istasyonuJaponya’nın başşehri Tokyo yakınlarındaki Wako’da güneş enerjisiyle çalışan şarj istasyonu hizmete başladı.

Honda Motor’un Baş Mühendisi Kenichiro Kimura, Los Angeles’da düzenlenen otomobil fuarında sürpriz bir şekilde tanıtılan elektrikle çalışan yeni modeli “Fit”in bu istasyonda nasıl şarj edileceğini anlattı.

Japonya’nın otomotiv devi, elektrikli araçlar, hibrid araçlar, elektrikli scooter’lar ve güneş enerjili şarj istasyonları için üç şehirde yeni bir yatırım hamlesi başlatacağını açıkladı.

  Ferrari'nin Yeni Arabası: F150Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

2 Yorumlar

  1. elektirikli araç şarz istasyonu bayiliği ve kurulumu için hangi kriterler gerekmektedir bu konuda bilgilenmek istiyorum irtibat tlf 0532 356 82 79 izmir adem canbaz

  2. şarj istasyonu acabilirmiyim veya bayilik alabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir