Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

En Çok Tercih Edilen 10 Dijital Kalem

Yanında defter kalem taşımak istemeyenlerin son favorisi dijital kalemler. Bu kalemler, tablet ve akıllı telefonlarda kolaylıkla not almayı ve çizim yapmayı sağlıyor.

ÇANTASINDA defter kalem taşımak istemeyenler, son yıllarda popülaritesi artan dijital kalemleri tercih ediyor. Bu da beraberinde yepyeni bir ekonomik pazar oluşturmaya başladı. Hem tabletlerde hem de cep telefonlarında kullanılabilen dijital kalemler, gecikme süresi, manyetik özellikleri ve şarj kapasitesine göre birbirinden ayrılıyor.

Yeni Nesil Dijital Kalemler

Hem çizim yapanlar hem de not almak isteyenlerin kullandığı bu kalemler, hemen hemen dokunmatik tüm ekranlarda çalıştığı için, neredeyse tüm model telefon ve tabletlere uyumlu oluyor. Elektronik not ve çizimlerinizi direkt olarak elektronik ortama geçirebilmenize olanak sağlayan dijital kalemler, pratik kullanım özelliğiyle de öne çıkıyor. Oldukça hafif olan kalemler, manyetik özellikleri sayesinde cihaza yapışarak taşınabiliyor. Modellere göz atabilirsiniz…

BİR DAKİKADA ŞARJ
WIWU Ipad 10.2 7. Nesil Kalem:

dijital kalem
Dijital kalemler

Bluetooth bağlantısıyla çalışan kalem, bir dakika şarj ile 30 dakika boyunca kesintisiz kullanılabiliyor. Tam şarjla kullanım süresi ise 10 saat. Manyetik tasarımı bulunan kalem, cihazların kenarına yapıştırılarak rahatlıkla taşınabiliyor.

KABLOSUZ EŞLEŞME VE SIFIR GECİKME
Mcdodo Tablet Kalemi:

Yeni nesil dijital kalem
Yeni nesil dijital kalemler

Kablosuz eşleşme ve şarj kolaylığıyla pratik kullanım imkanı sunan Mcdodo tablet kalemi, manyetik yapışma ve çift dokunuşla araçlar arasında geçiş özelliğine sahip. Neredeyse sıfıra yakın gecikme süresiyle gerçeğe yakın deneyim yaşatıyor.

ÇİFT DOKUNMA ÖZELLİĞİ VAR
Apple Pencil 2. Nesil:

Manyetik tasarımıyla tablete yapışırken şarj da edilebiliyor. Otomatik şarj özelliğinden dolayı tercih edilen model, yeni nesil iPad serilerine uyum sağlıyor. Çift dokunma özelliği bulunan ürün, bu sayede ekranı dokunmatik kullanmak istediğinizde bağlantı sorunu yaşatmıyor.

TÜM TABLETLERE UYUMLU
Baseus Tablet Telefon Kalemi:

https://www.youtube.com/watch?v=u3_BS9qMVQ0

Hassas kontrol özelliğiyle ince tasarımlar için ideal olan Basesus kalem, çizim dışında oyun gibi aktivitelerde de kullanılabiliyor. Tüm tabletlere uyum sağlayabiliyor.

OYUN VE ÇİZİM İÇİN İDEAL
DodoBees Aktif Kapasitif:

Kısa süre içerisinde tam şarj kapasitesine ulaşan model, dayanıklı malzemesiyle uzun yıllar kullanılabiliyor. USB Type-C ile şarj olan tablet kalemi, çizim yapmak ve oyun oynamak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

ELİ YORMUYOR
Tecno Camon 16 Uyumlu Stylus Kalem:

Her türlü dokunmatik ekrana sahip telefon ve tablet için uygun olan Tecno Camon, kullanım kolaylığı, pratikliği ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Hafifliği sayesinde uzun süre kullanılsa bile eli yormuyor.

YÜKSEK HASSASİYET
Adonit Dash 3:

Yüksek hassasiyetli kalem, 1.9 mm uç ile teslim ediliyor. Bu sayede çizim yapanlar için özellikle esneklik sağlıyor. İOS ve Android cihazlara uyumlu olarak çalışan kalem, sade ve şık görünüşüyle öne çıkıyor.

DÜŞÜK GECİKME SÜRESİ
Dux Ducis Ipad Palm Rejection:

Düşük gecikme ve hassas çizimiyle adından söz ettiren ürün, uzun pil ömrü sebebiyle tercih ediliyor. İnce ucuyla öne çıkan model, tek şarjla 10 saat boyunca çalışabiliyor.

NORMAL KALEME DE DÖNÜŞEBİLİYOR
Logitech Crayon:

Hem kalın hem ince çizimler için ideal olan bu model, gerekli olduğu zaman normal kaleme de dönüşebiliyor. Düşük gecikme süresiyle öne çıkıyor. Tam şarjla yedi buçuk saat çalışabiliyor.

SADE VE ŞIK
Microsoft Surface Pen Platinum:

En çok satan tablet kalemlerinden olan Microsoft Surface Pen Platinum, sade ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Yüksek hassasiyeti ve dayanıklı malzemesiyle dikkatleri çekiyor. Azaltılmış gecikme özelliği bulunuyor.

Ürün Dirier / Para

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu