Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Eras Boya Dağıtıcı İl ve İlçe Bayilikleri Verilecektir

Eras Boya Dağıtıcı İl ve İlçe Bayilikleri VerilecektirDistribütörlüğünü yaptığımız Eras Boya’nın Öncelikli olarak Güneydoğu Anadolu Bölge illeri olmak üzere Türkiye genelinde Dağıtıcı il ve ilçe Bayilikleri verilecektir.
Konu ile ilgili müracatların 0532 628 26 44 nolu telefondan Ziya YILMAZ’a yapılması gerekmektedir.
Seksenli yıllarda inşaat işlerinin en alt kademelerinden gelerek, 1997 yılında ERAS HOLDİNG A.Ş. olarak kurumsallaşmaya ilk adımlarımızı atmıştık. Nihayetinde 2008 yılına geldiğimizde ERAS BOYA’ yı ülkemizin hizmetine sunmaktan onur duyuyoruz. Hedeflerimize yani her zaman daha iyiye erişebilmek için yola çıktığımızı düşünecek olursak, artık insana, çalışana bir başka deyişle iş sorumluluğu yüklediğimiz kişilere duyacağımız saygıyla hissettireceğimiz güvenle , başarıya en kestirme yoldan ulaşacağımıza inanıyorum. “Bu şirket sadece benden değil; bizlerden oluşuyor.” düşüncesini ve inancını en üst kademeden en alt kademeye kadar aşılayacak olursak, şirketlerimiz çalışanlarından, en üst seviyede verim alacağımız kanaatindeyim. Sözlerime, tüm gençlerimize ve özellikle genç iş adamlarımıza seslenerek son vermek istiyorum. Ülkeyi seviyorum demenin faturası vardır: Seviyorum demek, sorumluluk ister; risk almak ister. Seviyorum demek, ülke riskinin yükünü paylaşmaya talip olmayı gerektirir. Seviyorum demek, bu ülkenin evlatlarına iş istihdamı yaratmak ister, katma değer üretmek ister, vergi ödemek ister, seviyorum demek müteşebbis ruhu taşımayı gerektirir. Hakların verilmeyip alınacağını düşünen biri olarak riske girmek, sorumluluk yüklenmek ilkelerim arasında yer alır. Özetle “Ülkemi daha çok seviyorum.” demek, daha çok çalışmakla eş anlamlıdır. Bu ilkelerin ışığında, ERAS BOYA’nın ve ülkemizin gelecekte çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.  Sevgi ve saygılarımla

Mustafa ERASLAN
Yönetim Kurulu Başkanı

  Burger Turk Bayilik KoşullarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir