Anasayfa / Haberler / Eskimiş Kazak ve Çoraplarınızı Atmayın, Oyuncak Yapın

Eskimiş Kazak ve Çoraplarınızı Atmayın, Oyuncak YapınHamarat Atölye

Bağdat Caddesi’nde yer alan ve kısa bir sürede müdavimleri oluşan Hamarat Atölye’de ocak ayında birbirinden güzel atölye çalışmaları var.
Maksimum altı kişiyle yapılan atölyelerin ilki 6 Ocak Perşembe günü Scrapbooking olarak belirlendi. Dünyada müptelaları olan, Türkiye’de yeni yeni dikkat çeken scrapbooking’in ardından 12 Ocak’ta butik kurabiye yapımı ve 14 Ocak’ta ise başlangıç seviyesindekiler için amigurumi var. Dikiş kurslarına tekrar start veren atölye 15 Ocak’ta yeni dikiş kursiyerleriyle buluşuyor, hem de aynı gün ücretsiz bir scrapbooking partisi veriyor.

16 Ocak’ta amigurumiden tavşan, 21 Ocak’ta eskimiş kazak ve çoraplardan oyuncak yapımı ve ayın 22’sinde de tenekeden oyuncak yapımı atölyeye katılanları bekliyor. Aynı gün yapılacak çocuklara özel atölyenin ardından 23 Ocak amigurumi, 26 Ocak butik kurabiye, 29 Ocak’ta teneke albüm çalışmaları devam ediyor.

Arzu edenler “Kişisel Farkındalık ve Dönüşüm” workshoplarına da katılabiliyorlar. Tüm cupcake atölyelerinin dolduğu ocak ayında her biri alanında uzman eğitimler tarafından verilen workshoplarlar hakkında bilgi almak isteyenler 0 216 478 3980 ve 0 544 783 9692 numaralı telefondan ve hamaratdiva.com ve hamaratatolye.com adreslerinden bilgi alabiliyorlar.

  Temiz Su Markaları HangileriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir