Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Evde Çocuk Bakmak Para Kazandırabilir

Evde Çocuk Bakmak Para KazandırabilirHer geçen gün iş imkanları biraz daha zorlaşmaktadır. Tabi böyle olunca da yapılacak iş imkanları da azalmaktadır. Masa başı iş için istenen kriterlerde zorlaşmaktadır. Üniversite mezunları bile boşta kalmaktadır. Bir ailede tek kişinin para kazanması artık yetersiz olduğundan evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen bayanlar iş fikirleri aramaktadır. Bizde sizler için evde yapılabilecek ek işler nelerdir araştırıp sizlerle paylaşmaktayız. Bu yazımızda evde çocuk bakarak para kazanma yollarını anlatacağız.

evde bebek bakiciligi
Artık ailelerde iki tarafta çalışmaktadır. Bayanların çalışması da evde çocuklarının boş durmasına ve bayanların akıllarının çocuklarında kalmasına neden olmaktadır. Bazı çocukların yaramazlıkları da aşikar olduğundan dolayı kendilerine zarar verebilirler korkusu yüzünden aileler çocuklarını kreşe yada ana okullarına göndermek zorunda kalmalarına sebep olmaktadır. Tabi kreşlerin ve ana okullarının fiyatlarının oldukça yüksek olması ailelerin başka yöntemleri aramaya mecbur etmektedir.

Bu yüzden aileler evde iş imkanı arayan bayanlara çocuklarını teslim ederek hem içlerini rahatlatıyorlar hemde fazla para yerine daha az para vererek daha rahat olmalarına sebep oluyor. Sizde evde çocuk bakarak para kazanmak istiyorsanız eğer bu yolla aylık hatırı sayılır bir para kazanabilirsiniz. Evde çocuk bakmak çok kolay olabilir ama bazı zorlukları ve riskleri vardır çocuklar zarar görebilir yada evde ki malzemeler zarar görebilir böyle bir durumda hem siz hemde aileler problem yaşayabilir.

Evde Çocuk bakarak nasıl para kazanacağım

Evde çocuk bakmak istiyorsanız eğer çevrenizde ki insanlara bu işle uğraştığınızı ve onların çevrelerinde böyle aileler varsa yardımcı olabileceğinizi söyleyerek kendi reklamınızı yapınız. Çevrenizde bulunan çalışan ailelerle konuşarak çocuklarına bakabilirsiniz. Bunun dışında kreş yada ana okulunda çalışan öğretmenlerle anlaşarak kayıt yapmak istemeyen aileleri sizlere yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında alt kısıma yorum yaparak yaşadığınız ili ve iletişim bilgilerinizi vererek ailelerin sizinle sitemiz üzerinden iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

  Waterbox İçme SuyuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi

Birçok insanın, yiyecek işine dair romantik fikirleri vardır, özellikle de bu iş el yapımı pastacılık …

164 Yorumlar

  1. 20 yaşındayım telefon numarası 0212 886 8870

  2. beylikdüzünde ikamet ediyorum. 1 yıl anaokulunda çalıştım 2 tane küçük kardesim vardı onlari ben büyûtüm sayılır, almanyada dogdum büyüdüm türkiyeye 4 ay önce geldim evlendim. daha buralari cok iyi tanimadiğim icin calisamiyorum, ama evde calismak cocuklara seve seve bakmak isterim 🙂

  3. Fethiye de eşim ve oğlum ile ikamet etmekteyim.Oğlumu yetiştirdim ve ek gelir için havuzlu bahçeli evimizde şevkat ve sevgi ile çocuk bakmak istemekteyim.Yabancı aileler rus ingiliz farketmez.olaegesony@gmail.com

  4. Merhaba ist.maltepede ikamet ediyorum 5 aylık oğlum var. Çalışmadığım için evimde ogluma kardesı gibi olacak bir meleğe bakmak istiyorum.ilgilenenler yaşadığım yerı ve beni daha iyi tanımak için donus sağlar sa sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir