Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak İstiyorum

Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak İstiyorum
Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak Mümkünmü?

Kadınların büyük çoğunluğu el işlerine yatkınlığı ile bilinir. Ögrü örmek, dantel işleri, tığ işleri, dikiş nakış işleri, boncuk işleme işleri, takı yapmak, boncuk dizimi, tığ ile oyuncak yapımı gibi el işleri ile evinde yaptığı işlerle para kazanan bir çok ev hanımı bulunmaktadır. Kadınlar arasında bu işleri tam zamanlı olarak yapanda var, yarı zamanlı yani boş vakitlerinde yapan da var. Bayanların zevkle yapabileceği bir çok ek işler mevcuttur. He kadının el becerisine ve zevkine uygun el işleri bulunmaktadır. Evde yapılabilecek işler hanımların geçim kaynağı oluyor.

evde el isi yapmakGünümüz şartlarında el emeğini gerektiren işlere talep oldukça fazladır.Evlere iş veren şirketler, zaman gerektiren oyalayıcı el işlerini evlerinde ek iş yaparak para kazanmak isteyen hanımlara yaptırmaktadır.Eve ek iş fırsatı sunan büyük firmalar evinde kendi grubunu kurarak çalışanlara işlerini daha çabuk yaptırmayı tercih etmektedirler. Evinde ek iş yapmak isteyenler bireysel yada kendi grubunu kurarar bu işlerden güzel paralar kazanabilirler.

Firmalar evlere iş verirken ürünlerin örnekleri ile ürünlere ait kritik bilgiler, ürün hakkında yapılması veya uygulaması gerekenler, yapılacak ürünlerin ücretlendirmesi gibi önemli detaylar verilir.Sizlerde bu işlere para kazandıkça daha da eğimli olacaksınız. Ekip kurarak daha fazla para kazanabileceksiniz. Evlere ek iş veren firmalara broşürlerden, ilanlardan, internetten yada bu işleri yapanlardan ulaşabilirsiniz.

Evlere el işi gibi ek işler veren şirketler aşağıdaki yorum kısmını kullanabilir.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

20 Yorumlar

  1. Meraba her türlü el işini yapabiliyorum ama özellikle yün mekik iğne oyası işlerini seviyorum. Yaptığım bir cok seyi hediye olarak verdim artık bunu satış olarak devam ettirmek istiyorum. Şu amda da elimde bir miktar örnek var isterseniz çekip atabilirim. Dönerseniz sevinirim.

  2. Evde ek iş yaparak para kazanmak

    Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum. daha önce 3 yıl evde kutu katlama işi yaptım. Ancak ben rahatsızlığım nedeniyle bıraktım. yine kazanmak istiyorum tecrübeliyim. saygılar.

  3. Ben Ankara da oturuyorum, lisede okuyan bir yavrum var . Evimi geçindirmek için çalışmam lazım ama rahatsızlıklarımdan kaynaklı dışarda çalışamıyorum. Evimde hem sevdiğim için, hemde mutlu ettiği için sürekli el işi yapıyorum, örgü, dantel ve etamin işleri gelir elimden,uzun yıllar ekmeğimi bu hobimle kazandım, şimdi tekrar yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim gerçekten çok ihtiyacım var.hatta örgü üzerine bir sitem var insanlara daha çabuk ulaşmak için, Şimdiden teşekkür ederim, irtibata geçerseniz sevinirim. Saygılar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir