Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evlere ek iş veren firmalar konumuzdan sizlere bir kaç öneri ve ek iş fikirleri sunuyoruz. Günümüzde işsizlik oranları oldukça yüksek ve bu insanlar işlerinden hiç de mutlu değiller. İşsiz insanların yanında çoğu çalışan kimseler bile hallerinden mutlu değiller. Bu mutsuzluklarının sebebi ise çoğunlukla parasal konular. Yeterli paralar alamadıkları için ailelerini ve kendilerini geçindirmekte zorluk çekiyorlar ve bu nedenle ek işi talebinde bulunuyorlar. Bu şekilde geçimlerini sağlıyorlar ve hayatlarını bu şekilde sürdürüyorlar.

Arkadaşlar bu konumuzu evlere iş veren firmalar ile evde iş yapmak isteyen ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları, ev kızı, öğrenci, işsizler vs… işveren ile iş arayanları buluşturmak için oluşturduk. Konu başlığı altında evlere iş veren firmalar, şirketler, kuruluşlar vermek istedikleri iş hakkında bilgiler ve iletişim bilgilerini yazabilirler ve bu sayade evde ek kazanç sağlamak isteyenler ile iletişime geçmiş olacaklardır.

Evlere Ek İş İlanları

Evlere ek iş veren firmalar ile insanlar günlük çalışma tempolarından yoruldukları için hareketin az olduğu ev ortamlarında iş yapıyorlar. Gerek boyacılık gerek paketleme işi gibi birçok iş alanı sayesinde insanlar hem aylık gelirlerini arttırıyorlar hem de zamanlarını doldurmuş oluyorlar. Evlere ek iş ilanları ile insanlar bulmak istedikleri işi çok rahat bir şekilde buluyorlar. Üstelik sadece bir işle de kısıtlı olmadığı için pek çok alanda çalışıp hayatınızı sürdürmeniz mümkün duruma geliyor. Günümüzde teknolojinin faydalarından biri durumuna gelen internet sayesinde iş aramak ve iş bulmak da hiç zor bir hal almıyor. Siz sadece iş aramak istediğinizi bilin yeter. Gerisi sadece teknolojiye kalıyor.

Evlere ek iş veren firmalar
Evlere ek iş veren firmalar

Ahmet

Merhabalar,

Ev hanımlarına boncuk işi veriyoruz ist da bayrampaşada yada kadıkoyde subemiz var.
Ama istege baglı kargo parası size ait olursa ist dısınada yollarım.
Ekibi olan arkadaşlar ve ciddi olarak bu işle ilgili çalışmak isteyen arkadaşlar benimle irtibat kursunlar.

Tel: 0850 550 52 17

Armut.com İle Ek İş İmkanı

https://armut.com/ bu siteye de kayıt olup ev temizliği, bakıcılık gibi ek iş ilanları verebilirsiniz. Kişisel olarak elinizden gelen işler varsa bu siteden iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

1- Temizlik hizmetleri: Ev, iş-ofis, mağaza gibi temizlik işleri için değerlendirebilirsiniz.

2- Tadilat-tamirat işleri: Elinizden gelen ustalık işleri için değerlendirebilirsiniz.

3- Özle ders vermek: Öğretmeler, müzik ile uğraşanlar, dans, dövüş sanatları gibi birçok alanda tecrübe ve becerilerinizi kazanca çevirebilirsiniz.

4- Nakliye hizmetleri: Aracınız ile yük taşıma olabilir aracınız yoksa eşya taşıma elemanı olabilir.

Armut.com sitesinde birçok meslak gruplarından iş fırsatları mevcut. Değerlendirmek size kalmış.

Evlere ek iş veren firmalar
Evlere ek iş veren firmalar

Güncel ek iş ilanları veren siteler

Evlere ek iş ilanları sayesinde istediğiniz her konuda ve her alanda rahatlıkla il bulabiliyorsunuz ve sırf paraya ihtiyacınız var diye istemediğiniz bir işi yapmak zorunda da kalmıyorsunuz. Yüzlerce ilanın içerisinden yaptığınız seçimler ile zevkinize ve çalışma yeteneğinize uygun işi kısa süre içerisinde seçebiliyorsunuz.

Firmalar içinde bu işlem daha kolay olduğu için firmalar da evlere ek iş vermek istediklerinde çok rahat bir şekilde verebiliyorlar. İşsiz ya da ek işe ihtiyacı olan insanlar internet üzerinden genellikle seçimlerini yaptıkları ve oradan ulaştıkları için neredeyse hiç bir iş ilanı cevapsız kalmıyor ve hem çalışacak olan kişi hem de iş verecek olan kişi bu durumdan memnun kalıyor.

Bu nedenle ek işe ihtiyacınız olduğu vakit sadece bu isteğinizi belirtmeniz ve gerisini iş sahiplerine bırakmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında hem zamanınız verimli bir şekilde dolmuş olacak hem de evinize ek gelir getirerek yaşama refahınızı daha da yükseltmiş olacaksınız.

Evde ek iş yapmak için  Evden Para Kazandıran 10 İş konumuzu mutlaka inceleyiniz.

Evlere ek iş veren firmalar
Evlere ek iş veren firmalar

Evde ek iş yapmak mümkünmüdür? Evet mümkündür. Nasıl mümkündür diye süracak olursanız bunun bir sürü yöntemi vardır. Evden yapıpta satabileceğiniz ürünler olabilir bunlar gıda, giyim gibi ürünler olabilir. İnternetten sosyal medyada popüler olarak pazarlama stratejisi geliştirebilirsiniz. Gibi gibi bir sürü seçenek var artık bu sizin hayal gücünüzü geliştirmenize ve araştırmanıza bağlı.

Evlere ek iş veren firmalar
Evlere ek iş veren firmalar

Örnek vermek gerekirse:

Nikah şekeri ticareti yapan firmalar işçilik maliyetlerini asgariye indirmek için evlere iş dağıtabilirler ve bu sayade işçi maliyetini en az indirmiş olurlar. Evinde çalışıp para kazanmak isteyen ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları için de ek gelir imkanı doğmuş olur. Bu işten alanda verende memnun olacağı kesin.

Ev yemeği yapıp satmak

 • Evdepismis.com ile ev hanımları maharetlerini gösterebilir. Ev yemeği yaparak bu sitede satabilir.
 • İşletmeler için yemek yapıp satmak
 • Organizasyonlar için yemek yapıp satmak

Evde yapılabilecek o kadar çok iş çeşidi var ki saymakla bitmez. Aklınıza gelmeyecek türden ek iş fırsatları mevcut burada önemli olan işveren ile iş arayanı buluşturmak. Ek iş arayan, ek iş veren, iş ilanı vermek isteyen herkesi bu konu başlığı altında iletişim bilgilerini saygı ve sevgi çerçevesinde yazabileceklerini bildiririm.

Evde ek iş yapmak için  Ev Kadınları İçin Ek İş Önerileri konumuza mutlaka göz atın.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

470 Yorum

 1. evde nikah şekeri kına paketleme vb yada tekstilde kalitee çalışıyom kalitesine bakılacak ürün paketleme skıtır yapıştırma yaka sökme işlerinen anlıyorum ve istiyorum

 2. Devlet memuruyum ek iş yapacak vaktim oluyor eşim ve arkadaşların eşleri ile 30 kişilik ekip kurabilirim yada kaçkişi gerekirse okumuş kültürlü insanlarız itina ve özenle iş yaparız zamanında teslim Sefaköy civarında oturuyoruz K.Çekmece İSTANBUL 05078720444 kernek_0044@hotmail.com

 3. arkadaşlar

  para kontrol kalemi işini tavsiye edebilirim.

  kar marjı oldukça iyi % 150 herkeze hayırlı kazançlar.

  detaylı bilgi isterseniz gonderebilirim.

  kolayiskurmak@gmail.com

 4. evde iş yapmak istiyorum 5 kişilik ekibim hazır cevap bekliyorum

 5. ORİFLAME ÜYELİK 1 TL HEMEN ÇALDIRIN SÜPER ÜRÜNLERİNDEN ALMA VE SATMA İMKANI YAKALAYIN İSTERSENİZ ALT EKİP OLUŞTURN ALT EKİP ÜYELERİNİN SATIŞLARINDA PARA KAZANIN.
  İLGİLENENLER:0.539.540.96.92 NOLU TELEFONDAN BANA ULAŞABİLİRLER.

 6. Acil cevap bekliyorum.
  Evde yapmak üzere nikah şekeri vb. İsler olabilir.
  Cep: 0535 9687510
  Yardımcı olurmusunuz.

 7. slm ben battal
  izmirde 45m2 sıfır dükkanım var.
  burayı deyerlendirmek istiyorum.
  kiraya vermek istemiyorum.
  kendim 1 şeyler yapmak istiyorum ama nasıl 1 iş???
  atölyede olmaya musait.
  ortaklığada açığım.saygılar
  battal@live.co.uk
  0553 311 8415

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu