Çağrı Merkezi Bayilikleri

Faturahane Online Ödeme Sistemleri Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Faturahane Online Ödeme Sistemleri
Bayilik Kategorisi : Fatura Ödeme Merkezi Bayilikleri
Kuruluş Yılı : 2008
Şube Sayısı : 453

Firma Tanıtım : 2008 Yılından itibaren online ödeme sistemleri konusunda hizmet veren firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetiyle sektörün öncü firmalarından olmuştur. daima yenilikçi ve değişimleri yakından takip ederek, bayilerimize güvenilir altyapı ile çalışma olanağı sağlamaktayız. Online Ödeme sistemimiz tüm Türkiye geneline yayılmış olup büyük ilgi ve talep toplamaktadır.

Bayilik Şartları : bayilik alacak girişimcilerin hali hazırda işletmiş oldukları bir işyeri olmalıdır. İşyeri faaliyeti Online Ödeme Sistemleri ile ilgili olmalıdır. Örneğin: cep telefon bayisi, fatura ödeme Merkezi, Tur Acentaları, Büfeler, İnternet Kafeler, Oyuncak satış Yerleri, Kırtasiyeler vs. İşyerinde internet en az 1 adet pc ve vergi levhası olması yeterlidir.

Bayilik ile ilgili Destekleriniz : El İlanı,Cam Cephe Giydirme,Fatura Ödeme Makbuzu,Fatura Ödeme Lisans Belgesi,Firmamız İle İlgili Destekleyici İnternet ve Medya Reklamları

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Hiçbir Ücret Ödemeden Tamamen Formalitesiz. Bayilik Ücreti Yok, Aidat yok, Ek Ücret Yok!!! Her Türlü İşlemlerinizi Yaparak Aylık En AZ 2 Bin Lira ile 15 Bin Lira Arasında Kazanç İmkanı Sunulmaktadır.

Bayilik için ek şartlarınız : Bayilik Sözleşmesi , Vergi Levhası Fotokopisi, İşyeri Sahibinin Kimlik Fotokopisi. Gerekli Evraklar İle Başvurulduğunda Maksimum 15 Dk İçinde Bayiliğiniz Aktif Hale Getirilir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Erhan ÖZDEMİR
Telefon : 05332498969
Web Sitesi : Faturahane.net
E-posta Adresi : faturahane@hotmail.com
Adres : Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. Şenemekevler Çarşısı Beylikdüzü İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu