Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Fiverr’da hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz

Fiverr’da hemen para kazanmaya başlayabilirsinizİlginç değişik bir iş fikri Fiverr. Eğlenceli ve ilginç olan bu iş modelinden para kazanmak için aşağıda verdiğimiz siteleri inceleyebilir ve de değerlendirebilirsiniz.

5 Dolara Ne Yaparsınız?

Fiverr ile başlayan ve hızla yayılan bu akımda fikir basit: 5 dolar karşılığında başkaları için yapabileceğiniz işleri anlatan ilanlar veriyorsunuz. Fiverr’da çizgi karakter tasarlamadan hikâye seslendirmeye, sörf yaparken adınızı haykırmadan üniversite tavsiyesi vermeye kadar ilginç fikirler karşımıza çıkıyor. Zaten Fiverr’ı ünlü yapan da 5 dolar karşılığında adınızın yazılı olduğu bir yaprağı yiyen tavşan videoları olmuştu. Aklınızda böyle ilginç ve eğlenceli fikirler varsa Fiverr’da hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitenin yerli bir örneği olan Yapanzi.com’da ise biraz daha ciddi işlerle karşılaşıyoruz ve fiyatlar 0-50 TL arasında değişiyor. Örneklerimizdeki diğer sitelerde de fiyat aralığı farklılık gösterebiliyor.
http://yapanzi.com
http://fiverr.com
http://zeerk.com
www.fourerr.com
http://taskarmy.com

İnternetten Para Kazanmanın 23 Farklı Yolu

  Sürekli Para Kazandıracak İşlerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir yorum

  1. bilgi için teşekkürler fakat işleyişi ve gidilecek yol konusunu biraz açıklar mısınız.yapmamız gereken şey video eklemek mi yoksa birileriyle irtibata geçmek mi?
    mesela bi grafik tasarladım herhangi bir sitenin logosunu.bunu nasıl yükleyebilirim ve 5 ½ kazanabilirim.
    şimdiden teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir