Şirket Haberleri

Frozen Yoğurt, fast-food kültürü içerisinde yerini aldı…

Frozen Yoğurt, fast-food kültürü içerisinde yerini aldı…

Yağ oranı düşürülmüş, kendisine özgü waffle ve krep çeşitleri ile menü zenginliğini ortaya koyan Iceberry, fuarda büyük heyecan yarattı.

Ürünlerinde yüksek fruktozlu mısır şurubu, yapay renklendirici gibi insan sağlığına zararlı katkı maddelerini kesinlikle kullanmayan Iceberry, özellikle çocuk ve bayan misafirlerinin yeni gözdesi.”Kazan-kazan söylemi ile yola çıktığımız franchise sistemi tatlı hayallerinize ulaşmanın en kolay yolu” söylemlerini istikrarlı büyümesini desteklerken, yatırımcılara “Siz sadece hayal edin, biz geri kalan her şeyi sizin için düşündük” gibi id-daalı bir yaklaşımda bulunuyorlar.

Iceberry

Franchise sisteminde ilk yatırımda kar sağlamak yerine yatırımcısı ile kazanma stratejisini benimseyen Iceberry için başarının birinci göstergesi mutlu ve kazanan franchiserlar. Bu doğrultuda verdiği hizmetin kalitesini sürekli yukarıya taşımak için çalışan geniş bir kadroya sahipler. Ayrıca ürün, makine, satış, stok ve karlılık konularında bitmeyen eğitim programları ile yatırımcılarının ticari hayatlarında devamlı yanlarında olarak fark yaratıyorlar. Bayim Olur musun Fuarı’nda yerli ve yabancı yatırımcılar ile sonuca odaklı görüşmeler gerçekleştiren Iceberry, Özbekistan, İran, İngiltere ve Fas ile master franchise görüşmelerinin ilk etabını tamamlayıp uluslararası bir zincire dönüşme yolunda büyük bir adım attı.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu