Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Oto Bakım Bayilikleri / Guex Oto Bakım Ürünleri Bayiliği Veriyor

Guex Oto Bakım Ürünleri Bayiliği Veriyorguex1968 yılında MUSTAFA DÖNDER tarafından kurulup, plastik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan DÖNDER PLASTİK 850 m2 kapalı alanda kozmetik, kimya, gıda ve temizlik sektörüne imalatlar yapmaktadır. Piyasada toptan ve perakende ürün satışlarını hızlandırarak sektörde önemli bir yer edinmiştir. Ürün çeşitliliği ve kalite ile ilgili politikasını müşterilerden gelen talep ve ihtiyaçlara göre düzenleyerek üretimini gerçekleştirmektedir. Firmamız bütün üretimlerinde kaliteyi, hızlı üretimi ve en iyi hizmeti prensip olarak benimsemiştir.

2009 yılından itibaren BİTEM bünyesine geçen DÖNDER PLASTİK, bu tarihten itibaren oto bakım ürünleri olan GUEX in üretimine başlamıştır. Halen 40 ana ürün üretmekte olan GUEX iç, dış ve motor bakım ürünleri imalatı yapmaktadır. Sürekli kendini geliştirerek yeni ve daha kaliteli ürünleri sizlere sunmayı hedefleyen GUEX daima tüketicilerinin yanındadır.
Misyonumuz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst ve güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmaktır.

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve sektörümüzde verilen hizmet ve ürün kalitesini geliştirmektir.

Vizyonumuz

Dünyanın en kaliteli oto bakım ürünlerini üretebilmektir.

Kalite Politikamız

GUEX bakım ürünleri, kimya sektöründe ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden standartlara uygun kalitedeki ürünleri sunmayı ve müşterilerin değişken beklentilerine cevap verebilen bir marka yaratmayı ilke olarak benimsemektedir.

Bayilik talebinde bulunmak veya bayilikle ilgili bilgi almak için bu formu doldurup gönderebilir veya +90 212 6714874 numaralı faksa firma ve iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz.Talepleriniz titizlikle değerlendirilip en kısa süre içinde cevap verilecektir.Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

  Jaguarglass Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Muyacar Oto Aksesuar Satış Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : MUYACAR OTO AKSESUAR Bayilik Kategorisi : Oto Aksesuar Kuruluş Yılı :  2014 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir