Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Köfteci Bayilikleri / Hacı Kamil Tire Köftecisi Bayilik Veriyor

Hacı Kamil Tire Köftecisi Bayilik VeriyorHACI KAMİL TİRE KÖFTECİSİ
Yatırım maliyeti 70-80 bin TL

İzmir’in Tire ilçesinde 1965 yılında kurulan Hacı Kamil Tire Köftecisi, artan talep karşısında kabuğundan çıkarak Türkiye geneline yayılmaya başladı, ikinci kuşağın başında olduğu ve İzmir’de üç şubesi bulunan şirket, İstanbul’da büyümeyi hedefliyor.

haci-kamil-tire-koftecisi
Bir mağazanın bir AVM’deki ortalama yatırım maliyeti 70-80 bin TL civarında. Cadde mağazasında ise bu rakam 150 bin liraya kadar çıkıyor, ilk 10 şube için franchise bedeli talep edilmiyor. 2015’e kadar 10 şube açmayı hedeflediklerini söyleyen şirketin genel müdürü Abdulkadir Karasu, bir bayinin günlük cirosunun 7-10 bin TL arasında olacağını söylüyor. Tereyağıyla servis edilen köftenin en önemli özelliği içinde dana eti veya tuz dışında hiçbir şey kullanılmaması.

Karasu, Tire Köftesi‘nin sevkiyatı, hazırlanışı ve sunumuyla sektörün en pratik ürünlerinden olduğunu söylüyor. Hacı Kamil Tire Köftecisi bayilik veren firmalar arasında yerini almaktadır.

Telefon: +90 232 512 95 21
GSM: +90 532 517 14 51

Köfte üzerine dükkan açmak için sitemizde bulunan köfte bayilikleri  sayfalarını inceleyebilirsiniz.

  Cızbız Köfte Restoranı AçmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Özcanlar Köfte’den franchise fırsatı

Özcanlar Köfte’den franchise fırsatı Tekirdağ Özcanlar Köfte, İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde şubeleşerek büyüyecek. Franchising vermeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir