Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Köfteci Bayilikleri / Ve Ala Mangal Izgara Köfte Salonu Açmak

Ve Ala Mangal Izgara Köfte Salonu AçmakVE ALA MANGAL
Hem steakhouse hem kasap

Ve Ala Mangal, ızgara köfte, kaşarlı ve acılı köfte, dana külbastı, kuzu pirzola, tavuk şiş, tavuk kanat ve daha pek çok geleneksel lezzeti sunan bir konsept. Bu yıl kurulan ve ilk franchise şubesini açmaya hazırlanan Ve Ala Mangal, bugün itibariyle üç şubeyle faaliyet gösteriyor.

VE ALA MANGAL
Steak house konseptine sahip restoranlar ızgara salonu ve kasap konseptini, modernize bir ortamda sunuyor. 2015 yılı sonuna kadar 15 restorana ulaşmayı planlayan Ve Ala Mangal’ın toplam yatırım maliyeti steak house tarzı restoranları için 350 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor. Türkiye genelindeki tüm başvuruları değerlendirmeye alan firma, Marmara bölgesi başta olmak üzere, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yer almayı hedefliyor.

Franchise için aylık 100 bin TL ciro hedefleniyor. Steak house konseptinde Ve Ala Mangal’da franchise veren firmalar arasında yerini almaktadır.

TEL :312 319 18 88

  Uzunköprü Köftecisi Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Özcanlar Köfte’den franchise fırsatı

Özcanlar Köfte’den franchise fırsatı Tekirdağ Özcanlar Köfte, İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde şubeleşerek büyüyecek. Franchising vermeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir