Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Köfteci Bayilikleri / Özcanlar Köfte Marmara Bölgesine Restoran Bayiliği Veriyor

Özcanlar Köfte Marmara Bölgesine Restoran Bayiliği VeriyorÖZCANLAR KÖFTE
Kendine ait çiftliği var

ozcanlar kofteTekirdağ’ın ünlü köftecisi özcanlar Köfte’nin yedi şubesi var. En son Çorlu şubesini açtı. Sınırlı sayıda franchise vermeyi planlayan Özcanlar Köfte, öncelikle Marmara Bölgesi’nde restoranlar açacak. Franchise giriş bedeli 50 bin euro. Sürekli franchise ödemesi ise aylık ciro üzerinden yüzde 5 olarak belirlenmiş. Bir restoranın yatırım tutarı 450-700 bin TL arasında değişiyor.
Özcanlar Köfte’nin Tekirdağ Yurtbekler köyü’nde altı dönümlük arazi üzerinde besi çiftliği var. Çiftlik 2 bin büyük baş hayvan kapasitesine sahip. Restoranlarda tüketilen etler bu çiftlikten tedarik ediliyor. Özcanlar Köfte Genel Müdürü Mestan Özcan “Endüstriyel bir ürün üretmiyoruz. Ürünlerimiz hiçbir kimyasal katkı maddesi konulmadan hazırlanıyor” diyor.

Telefon: 0282 263 27 10
E-posta: info@ozcanlarkofte.com

Köfte üzerine dükkan açmak için sitemizde bulunan köfte bayilikleri  sayfalarını inceleyebilirsiniz.

  İstanbul Köftecisi Franchising VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Özcanlar Köfte’den franchise fırsatı

Özcanlar Köfte’den franchise fırsatı Tekirdağ Özcanlar Köfte, İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde şubeleşerek büyüyecek. Franchising vermeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir