İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Haluk Erkmen’’den Markalara Sihirli Dokunuş

Ödüllü Tasarımcı Haluk Erkmen’’den Markalara Sihirli Dokunuş

Ödüllü tasarımcı Haluk Erkmen, Puck Design Studio’da hayat verdiği karakterlerle markaların imajını güçlendiriyor. Önce hayal ediyor, tasarlıyor ve yarattığı karakterlere markanın kimliğini yansıtıyor.

Her birimizin akılda kalan karakterlerinin gizli kahramanı Haluk Erkmen, ihtişamlı marka güçlendirme yönü ve tasarımlarıyla yine harikalar yaratmaya devam ediyor. Son günlerde Peji karakteri ile adından söz ettiren Haluk Erkmen, atıkların enerjiye dönüştürülmesi konusunda insanların bilinçlendirmeye yönelik akılda kalan bir karakter uyguladı.
“Herkesin bir karakteri olmalı!” sloganıyla yola çıkan Haluk Erkmen, kendi firması olan Puck Design Studio’da bugün yakından tanıdığımız ve sempati duyduğumuz karakterlere hayat vermiş, yurt içi ve yurtdışında 80’i aşkın reklam, tasarım ve illüstrasyon ödülüne layık bulunmuş.

Karakterlerin 3D modelleme ile yaratıldığı Puck Design Studio’da “yaratmak” ve “yaşatmak” sözcükleri aynı anlamda kullanılıyor. Her yaratılan karakterin bir yaşam projesi olduğunu söyleyen Haluk Erkmen, “Karakterleri yalnız yaratmakla kalmıyor, merchandising ürünlerini, filmlerini de hazırlayarak onların çeşitli şekillerde hayatın içinde olmasını sağlıyor. Karakterin ve kurum kimliğinin akılda kalıcılığı bu şekilde sağlanıyor.

Ödüllü tasarımcı Haluk Erkmen, geçmiş birikim ve tecrübelerini kendisine ait olan Puck Design Studio’da, yapılandırdığı güçlü ve profesyonel kadrosuyla devam ettiriyor. Sektörde tanınan Ebru Okumuş ve Tevfik Küçükyılmaz gibi önemli isimlerde, Puck Desing Studio’da hizmetlerini sürdürüyor.

Detaylı Bilgi ve Görsel için:
Emel Ercan İslamoğlu
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
Puck Design Studio / Haluk Erkmen Basın Danışmanı
(0532) 201 89 19
www.puck.com.tr
0212 351 55 04

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Sayın Haluk Erkmen

    Hayranlarındanım. Yarattığınız karakterlere ve kampanyalara bayılıyorum. En derin sevgilerimle

    Nazan Erkmen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu