Çiğköfte Bayilikleri

Has Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Lezzetini tarihinden ve usta ellerin gizli bilgilerinden alan Has Adıyaman Çiğ Köftecisi Türkiye’nin en lezzetli tatlarını sunan Adıyaman usulü hazırlanmakta ve sizin beğeninize sunulmaktadır. Doğal ve katkısız olarak zengin bir içeriğe sahip çiğ köftelerimizde, çok çeşitli ve kaliteli baharatlar kullanılmaktadır. Etsiz çiğ köfte olarak lanse edilen, ilk üretimden buyana çok sevilen ve marka haline gelen Has Adıyaman Çiğ Köftecisi gıda güvenliği kapsamında tüm sertifikalara sahiptir. Müşteri memnuniyetinin 5 şubesinde de en üst seviyede tutulduğu Has Adıyaman Çiğ Köftecisi kurumsal olarak gelişimini hızla sürdürmektedir. Besin değeri, besleyiciliği ve hijyenik koşullarda üretilmesi ile aldığınız her bir çiğ köfte sizler için son derece faydalı değerlere sahiptir. Üretimden satış aşamasına kadar çoklu kontrol ve kalite sistemi de çiğ köftelerimiz için uygulanan standart değerlerdir.

has adiyaman cigkofte

Has Adıyaman Çiğ Köftecisinin kuruluş ve işletme ilkesinin iki temel ilkesinden biri olan Gıda Güvenliği kapsamında tüm ürünlerimiz son derece katı ve sert kalite standartlarından geçmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız en küçük katkı maddelerinden, temel çiğ köfte bileşiklerine kadar her parça özenle ve büyük bir titizlikle seçilmektedir. Üretimden satışa kadar gözlemlediğiniz her aşamada, hijyen hep en üst planda tutulmaktadır. Çiğ Köfte baharatlarımız Anadolu’nun kirletilmemiş topraklarından yetişmiş olanlardan alınmakta olup, bilinmeyen ve yabancı menşeili ürün kullanılmamaktadır. Has Adıyaman Çiğ Köftecisinde yediğiniz her lokma çiğ köfteyi güvenle tüketebilir ve sağlığından en ufak bir şüphe etmemenizi önemle belirtiriz. Markamızın temel iki direği olan hijyen ve lezzet asla ödün verilmeyen ilkelerimizdir.

Lezzetin ve sağlığın bir araya geldiği Has Adıyaman Çiğ köftecisi, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden ufkunu genişletmeye ve büyümeye devam ediyor. Çiğ köftelerimizin en temel bileşiklerinden, baharatlarına kadar her bir tutamı doğal ve kaliteli 1. Sınıf malzeme ile yapılması, başarımızın asıl gayesini oluşturmaktadır. Tüm şubelerimizde aynı kalite ve standartta çiğ köfte üretimini sabit tutmak da yine aynı şekilde Has Adıyaman Çiğ Köftecisi’nin bir diğer standart özelliğidir. Firma içi eğitim sürekliliği arz ederek, tüm çalışanlarımıza kalite yükseltme ve markalaşma yolunda emin adımlarla geleceğe güvenle yürümektedir. Kalite standartlarımız çerçevesinde yenilenen ve gelişen ekipmanları her şubemizi için temin etmektir. İnsana en iyi hizmet sevgi ile yapılır ilkesi ile Has Adıyaman Çiğ köftecisi sizleri bu lezzet durağına bekliyor.

Has Adıyaman Çiğ Köfte içeriğinde bulunan ve doğal olarak üretilmiş ürünlerden yapılması sebebi ile, güvenle ve sağlıklı bir şekilde tüketebileceğiniz çiğ köftedir. Bilindiği gibi çiğ köftenin ana vatanı olarak bilinen ve Güneydoğu Anadolu topraklarından tüm kıtalara yayılan çiğ köfte, oldukça sevilen ve günümüzde büyük bir pazar haline gelmiş sektördür. Elbette bu gelişim bir çok ticari zekayı da cezp etmiş, bu da beraberinde kalite ve hijyen sorunlarını doğurmuştur. Çiğ köfte adından da anlaşılacağı üzere kendi baharat ve bulgur gibi, sarımsak gibi ürünlerin doğru oranlarda bir araya getirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Bu bir araya getirilişte bulunan et 2008 yılında kaldırılmış ve çiğ köftelerde sitrik asit ile limon dışında başka bir katkı maddesinin kullanılmasına izin verilmemiştir. Bu vesile ile tüm ürünlerimizde kullandığımız 1. Sınıf malzeme Has Adıyaman Çiğ Köfteleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Lezzet ve sağlıklı gıda ilkeleri her ürünümüze bizlerin attığı birer imzadır. Tüm şubelerimizde güvenle alabileceğiniz çiğ köftelerimiz ailenizle ve sevdiklerinizle sağlıklı olarak tüketebilir ve içeriğinde bulunan mineral, vitamin ve proteinlerden faydalanabilirsiniz. Kalitemiz bizi standart kimliğimizdir. Bayilik almak için firmamızla iletişime geçiniz.

Has Adıyaman Çiğ Köfte

Veliefendi mah.75/3 sok. No:1/B Zeytinburnu / İstanbul
Telefon: 0212 558 55 20
Gsm: 0507 240 46 01

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Selamlar, biz İstanbul Sefaköy’de Fevzi Çakmak mahallesinde Has Çiğköfte bayiliği işletmekteyiz. MAALESEF Has Çiğköfte 100 metre yakınımıza başka bir bayi açıyor, yani bizi kendi bayisini batırıyor, kendi bayisinin işini bozuyor. Bu iş ahlakına uygun değildir. Bayi olacaksanız şartları baştan konuşun, bizim gibi güvenip sırtınızdan bıçaklanmayın derim. Bu arada, imkanı olanlar gelip görebilirler, Sefaköy Bankalar caddesindeyiz, 2 tane Has göreceksiniz.

  2. Bizim semtte kuruldu bitane geçen gün bilindik markalara alışık olduğumuzdan ilk kez alıp tadayım dedim. Gerçekten dürüstçe tadı hoşuma gitti. Bence makul fiyatta küçük ölçekli bir işletme kurmak isteyenler için ideal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu