Gıda ve Restoran Bayilikleri

Hb Waffle Bayilik Veriyor

Hb waffle 2012 te Karamanda dükkan konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır.Meyveler Çikolata dondurma ve kuruyemişlerle sağlık ve enerji dolu bir menü oluşturarak çikolatalı fondü ,sıcak çikolata sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle menümüzü zenginleştirdik.Ürünlerimizi en kaliteli en taze meyvelerden üretiyoruz. Hiçbir zaman kalitesiz malzemelerle lezzetli bir ürün yapılamaz. felsefesiyle hareket ediyoruz.

Hb waffle
Hb waffle bayilik

Bayilik Şartları : Hb waffle öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye’ye hbwaffle lezzetini taşımak.hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen hbwaffle müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlamıştır.Franchise bedeli ve cirodan pay almıyoruz. Herhangi bir bedel ödemeden bayimiz olabilirsiniz.

Tek prosedürümüz franchise sözleşmemizdir.

Ulusal – yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz..

Dükkan yeri seçerken bir takım özelliklere dikkat edilmesi gerekiyor. Yeni açılacak dükkanların yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu fast food işletmeciliğine uygun ana arterler, AVM’ler, süper marketler, sinema ve okulların yoğun olduğu bölgelerde olmasına özen gösteriliyor. Caddelerde açılacak dükkanların giriş katı olması gerekiyor.
Bayilik ile ilgili Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması,Reklam desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Ortalama kar marjı %50

Mutlaka İnceleyin: İş Kuracaklara Yeni İş Modeli Waffle

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Hüseyin BÜYÜK
Telefon :  05449067037
Web Sitesi : www.hbwaffle.com
E-posta Adresi :  bilgi@hbwaffle.com
Adres :    Külhan mh.Kemal Kaynaş cad.no:69 merkez/KARAMAN

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Araştırmalarım neticesinde bana para kazandıracak sıkıntı yapmayack en güvenilir ve en kurumsal waffle markası hbwaffle diye düşünüyorum dönüş yaparsanız antalyada bayiliğinizi almak istiyorum muratyilmaz@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu