Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Motosiklet Bayilikleri / Honda Motosiklet Bayiliği

Honda Motosiklet BayiliğiHONDA
30 bin 500 motosiklet sattı

Honda Türkiye, bu yıl Türkiye pazarına dokuz yeni model sundu. Bunlarla birlikte halen toplam 29 motosiklet modeli satışta.

honda motosiklet bayilik

Honda Türkiye Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sümer, “Honda Türkiye olarak uzun yıllardan beri müşterilerimize ihtiyaç duydukları motosikletleri, Honda markasının satış ve satış sonrası ayrıcalıkları ile sunuyoruz. Türkiye motosiklet pazarında 2013 yılındaki satışlarımız, bir önceki yıla göre yüzde 27 artışla 30 bin 500 adede ulaştı.
Honda’nm Türkiye’deki tüm : zamanlar satış rekorunu kırdık” diyor. Honda’nm Türkiye çapındaki satış, servis ve yedek parça ile motosiklet güvenli sürüş aktivitelerini bir arada sunan 4S bayilerinin sayısı 56’ya yükseldi. Ayrıca 55 tali bayisi var. Şirket, Türkiye genelinde yeni bayilikler oluşturacak. Bu arada uzatılmış garanti hizmetini devreye sokan Honda Türkiye, 250 cc ve üzeri motosikletlerde iki yıl garantiye ek olarak iki yıl uzatılmış garanti hizmeti sunmaya başladı.

Telefon: 0212 234 66 32

  Bisan Bisiklet Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Suzuki Motosiklet Bayiliği

SUZUKI Yeni mağazalar açacak Japon Suzuki motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğü Suzuki Otomobil Pazarlama tarafından yapılıyor. Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir