Motosiklet Bayilikleri

Honda Motosiklet Bayiliği

Honda Motosiklet Satış Şubesi Açmak

HONDA MOTOSİKLET
53 motosiklet bayisi var

Honda Motosiklefin ürün gamında yedi model yer alıyor. Bunlar, Commuter, Cub, Scooter, Süper Sport, Adventure, Naked ve Touring. Commut-er ve Cub modelinin bir, Scooter ve Süper Sport modelinin beş, Adventure ve Naked modelinin sekiz, Touring’in ise iki farklı çeşidi mevcut. 2018’de 24 bin 572 motosiklet satan firmanın 53 bayisi var. Honda, pazarı büyütmenin yam sıra güvenlik algısını güçlendirmek için de çalışmalar yapıyor. Türkiye’nin yalnızca motosiklet sürüş eğitimi için tasarlanmış ilk asfalt pisti olan Honda Motosiklet Eğitim Merkezi’nde, Honda sahibi olanlar için değil tüm motosiklet sürücüleri için eğitim veriliyor. Firmanın motorlarının fiyatı 10 bin TL’den başlıyor 245 bin TL’ye kadar çıkıyor. En pahalı motor segmenti Adventure ve Touring modellerine ait. Firma bayilik tekliflerine sıcak bakıyor.

Honda Türkiye, bu yıl Türkiye pazarına dokuz yeni model sundu. Bunlarla birlikte halen toplam 29 motosiklet modeli satışta.

honda motosiklet bayilik

Honda Türkiye Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sümer, “Honda Türkiye olarak uzun yıllardan beri müşterilerimize ihtiyaç duydukları motosikletleri, Honda markasının satış ve satış sonrası ayrıcalıkları ile sunuyoruz. Türkiye motosiklet pazarında 2013 yılındaki satışlarımız, bir önceki yıla göre yüzde 27 artışla 30 bin 500 adede ulaştı.

Honda’nm Türkiye’deki tüm : zamanlar satış rekorunu kırdık” diyor. Honda’nm Türkiye çapındaki satış, servis ve yedek parça ile motosiklet güvenli sürüş aktivitelerini bir arada sunan 4S bayilerinin sayısı 56’ya yükseldi. Ayrıca 55 tali bayisi var. Şirket, Türkiye genelinde yeni bayilikler oluşturacak. Bu arada uzatılmış garanti hizmetini devreye sokan Honda Türkiye, 250 cc ve üzeri motosikletlerde iki yıl garantiye ek olarak iki yıl uzatılmış garanti hizmeti sunmaya başladı.

Web adresi: www.honda.com.tr
Telefon: 0850 733 22 20

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu