Anasayfa / İş Fikirleri / İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri
Online Para Kazanmak

Online para kazanmanın da tıpkı diğer iş alanlarında olduğu gibi bir takım kilit noktaları, hedefi doğrudan vuran yöntemleri vardır. Online para kazanmanın yöntemleri tıpkı briketleri üst üste gerektiği şekilde koyarak bir yapı meydana getirmeye benzer.

İnternette online işinizden para kazanmak için yapılması gereken işlemler aslında çok da kolaydır. Öncelikle etkili bir araştırma ile bir problem veya bir ihtiyacı teşhis edin. Bu konu üzerinde biraz daha araştırma yaparak olası çözüm yollarını okunaklı bir şekilde yazın. Article Marketing tekniğinin temel felsefesi bundan ibarettir. Lakin dikkat etmeniz gereken konu bu yazılarda bir satış çabası içinde olmamak ve makale yazma aşamasında okuru diğer bir deyişle hedef kitlenizi yani müşteriyi ikna edecek bilgiyi paylaşmanız gerekmektedir. Yazdığınız yazıların kalitesidir sizi hedefinize götürecek olan…Koyacağınız ilk tuğla veya biriket; yazacağınız ilk makaledir. Tabi eğer bir affiliate programına üye iseniz ve kendinize ait bir web siteniz var ise. Birçok makale pazarlama uzmanının hem fikir olduğu gibi yazdığınız ilk makaleleri direkt olarak ortaklık linkiniz aracılığı ile ürün sitesine yönlendirin. Bu yazdığınız yazının beğenilmemesi durumunda sitenizin saygınlığını düşürebilir. Daha sonraları bu çalışmalarınızda deneyim kazandıkça artık kendi web sitenize yönlendirme yapmaya başlamalısınız.

İyi organize edilmiş ve aşamalar halinde uygulanmış olan makale pazarlama tekniğinin sizlere sağladığı ve daha uzun süre sağlayacağı faydayı hiçbir webmaster ücret karşılığı da olsa sağlayamaz. Çünkü bir kez makale yazdığınızda bu yazı yıllarca internette dolaşır ve sahibine referanslık yapar ancak ücretle aldığınız bir hizmetin süresi bu tekniğe oranla oldukça düşüktür.

Article Marketing sisteminin ve online para kazanma yöntemlerinin daha bilinmeyen birçok püf noktası var ve bunları zamanla sizlerle paylaşacağım.

Gerçek ve kalıcı kitlelere ulaşarak evde iş kurmanın temelinin en etkili nasıl atılabileceğini anlatan yazıları paylaşmaktayım. Bu yazıları linkimi kullanmak kaydı ile kendi web sitelerinizde yayınlayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

5 Yorumlar

 1. Çok faydalı bir makale.Teşekkürler.
  Farklı bir ek gelir imkan arıyorsanız;
  ekgelirimkanlari.org

 2. anket doldur para kazan

  çok yararlı oldu. paylaşım için teşekkürler. internetten para kazanma yolları nı arayan arkadaşlar için

 3. Songünlerin tartışılan para kazanma yöntemi anket doldurarak para kazanma sanırım. Bu sistemi deneyen ve para kazanan varmı? Bir çok yerde çok kazandığını iddia edenler var ama birebir konuşacak birini bulamadım. Aşağıdaki sitede bazı yorumlar var bu konuda ne öneriyorsunuz.

 4. en kolay para kazanma

  Güzel bir paylaşım.Tebrik ediyorum.

 5. internetten kazanmak isteyen arkadaşlar bu siteyi incelemeden kesinlikle bu işe başlamayın.http://www.nettenkazancyollari.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir