Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Jetpet Akaryakıt Dağıtım Bayiliği

Akaryakıt istasyonu işletmeciliği yapmak isteyen girişimciler ve yatırımcılar için Jetpet bayiliği almak ve kendi işinin sahibi olmak çok kolay.

Jetpet Akaryakıt Bayilik Veriyor

Batmanlı Ahmet Dinç tarafından kurulan Jetpet, akaryakıt piyasasına 2009 yılında adım attı. Ancak Dinç ailesinin petrolcülük geçmişi ise birçok Güneydoğu’lu işadamı gibi oldukça eskiye dayanıyor. Şirketin şu anda Türkiye genelinde 82 istasyonu bulunuyor.

2000 yılından itibaren ticaret hayatının içerisinde yer alan Gazmer Petrol akaryakıt dağıtım, depolama ve akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

2012 yılında JETPET ( kırmızı) ticari markası ile EPDK’dan lisans alan ülke genelinde, bayileri ve bölge müdürlükleri ile tüketicisine; uygun fiyat, yüksek kalite, maksimum güç ve güvenli akaryakıt ilkeleri ile hizmet vermektedir.

JETPET; sektördeki gelişim alanlarını takip ederek, aldığı inovatif kararlar ile sürekli gelişmekte ve büyümektedir.

Jetpet bayilik iletişim

Loras Mah.Bahçelievler Cad.
No:14,Meram/Konya
Telefon
(332) 237 05 38
Fax
(332) 237 75 38
Ücretsiz Danışma Hattı
0800 363 00 01

Akaryakıt İstasyonu Açmak

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Iyi günler Benim Emirdag Dörtyoldan sivrisar Ankara yolunda iki Tarafli arazim var. Hastavuk ciftligine yakin Öncepesi 95 Metre uzunlugu 200 Metre var Afyon Ankara istikametine giden yol. Umraniye köyüne 2 KM
    Yurtdisinda yasadigim icin Kiralamak istiyorum yatirimci firmalar ve sahislar bana telefon edebilirler. Detayli bilgi icin lütfen arayin cep 0049 017622788955 Almanya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu