Anasayfa / Giyim ve Moda / Jimmy Key’in Güneş Geçirmeyen COLDBLACK T-Shirt Koleksiyonu

Jimmy Key’in Güneş Geçirmeyen COLDBLACK T-Shirt KoleksiyonuJimmy Key’in Güneş Geçirmeyen COLDBLACK T-Shirt Koleksiyonu

Güneş Geçirmeyen Tişörtler

Modanın genç ve dinamik markası Jimmy Key’in, özel bir boyama teknolojisi ile ürettiği COLDBLACK T-Shirt Koleksiyonu bu yaz erkeklere nefes aldırıyor.
Tekstil sektöründe bir ilki gerçekleştiren Jimmy Key, Caoldblack Tişörtler Koleksiyonu ile bu yaz erkek modasına yön veriyor. Siyah kumaştan üretilmesine rağmen beyaz kumaş konforu sağlayan t-shirtler ile erkekler bu yaz serinliğin keyfine varıyor.
Yaz sıcağında erkeklere rahat bir nefes aldıracak Caoldblack teknolojisine sahip t-shirtler, dokusu ve görünümü bozulmadan UV ışınlarının geçirgenliğini azaltarak erkekleri güneşten koruyor. Cilt kanserine kadar uzanan UV ışınlarına karşı koruma sağlayan t-shirtleri giyen erkekler, 30 ile 50 faktör arası güneş kremi sürmüş gibi bu yaz sıcağa meydan okuyor. Hazır giyimdeki yenilikçi ve moda odaklı duruşunu Caoldblack ile en üst seviyeye taşıyan Jimmy Key, erkek modasındaki iddiasını ortaya koyarak Türkiye’de yepyeni bir dönemin kapılarını açıyor.

  Osmanbey Küresel Marka OluyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir