İş Fikirleri

Kadınlara Özel Spor Merkezi Açmak

Kadınlara özel spor merkezleri trend iş modelleri arasında yer alıyor. Son dönemdeki en dikkat çekici girişimlerden biri. Bu salonlardaki en önemli özellik, aletlerin kadınların fizyolojisine göre tasarlanıp üretilmiş olması.

Kadınlara Özel Spor Salonu Açmak

Sistem 15-75 yaş arası tüm kadınlar için uygun. 30 dakikada fitness, son 15 yıl içinde Amerika başta olmak üzere tüm dünyada hızla yayılan ve en çok tercih edilen sporlardan biri ve Türkiye’de de hızla yayılıyor. Bu sistem özellikle kadın girişimciler için oldukça avantajlı. Bir spor salonu kurma maliyeti maksimum 50 bin TL. Aylık ciro hedefi ise 25 bin TL’yi bulabiliyor.

Kadinlara Ozel Spor Merkezi

b-FIT

Yaklaşık 240 şubeyle faaliyet gösteren b-Fit, Türkiye’de kadınlara özel en yaygın şube ağıyla hizmet veren spor merkezi. Bu yıl 50 franchise şube açmayı planlayan firma, franchise giriş bedeli olarak 35 bin TL + KDV talep ediyor. Royalty olarak aylık 350 TL + KDV alınıyor. Bir b-fit şubesi için aylık 10 bin TL ile 20 bin TL arasında ciro hedefleniyor. Türkiye geneline franchising veriyor.
Başvuru için: 0216 700 2217
PORTAKAL SPOR MERKEZİ

Türkiye genelinde 55 şubeyle faaliyet gösteriyor. Bu yıl sonunda utaşmayı hedeflediği şube sayısı ise 85. Özellikle Karadeniz Bölgesi’nde yoğunlaşmak isteyen Portakal Spor Merkezi’nin bir şubesi için toplam yatırım bedeli 45 bin TL ile 50 bin TL arasında değişiyor. Aylık minimum 10 bin TL ciro hedefleniyor. Aylık royalty ücreti ise 300 TL + KDV.
Başvuru için: 0212 669 80 71

SHAPES FOR WOMEN

1970’li yılların başında ABD’nin Teksas eyaletinde sadece kadınlara yönelik fitness çalışmaları yapmak üzere kuruldu. Shapes For Women, dünya genelinde franchising veren bir şirket. Shapes For Women, Türkiye’de 42 şubeyle faaliyet gösteriyor. Bu yıl 10 adet daha franchise şube açmayı planlıyor. 37 bin 500 TL franchise giriş bedeli alınıyor. Aylık alınan royalty ücreti ise 350 TL. Türkiye geneline franchising vermeyi planlıyor. Başvuru için: 0232 463 64 69

NewFit Club Ailesine Katılmak İster Misiniz?

NewFit Club konsepti ile ayrıcalıklar dünyasına kapılarını açmak isteyenler, Türkiye genelinde Bayilikler verilecektir.

TELEFON:

Üsküdar : 0216 3910980 / 0532 5798162

BodyFit Türkiye

BodyFit Türkiye Spor merkezi açmak isteyen yatırımcılara bayilik verecek. Son dönemin popüler yatırım alanlarından biri olan spor salonu işletmeciliği oldukça fazla ilgi görmektedir. Sağlıklı yaşam için spor yapmak en önemli aktivitelerin başında gelmektedir. Girişimcilerinde dikkatinden kaçmayan spor merkezi işletmeciliği iş kurmak isteyen yatırımcıları beklemektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Hacer Ramazanoğlu
Telefon :  0(530)0834510
Web Sitesi : bodyfitturkiye.com
E-posta Adresi :  franchise@bodyfitturkiye.com
Adres :    Valikonağı Caddesi No:79 Kat:7
Nişantaşı Şişli İstanbul

https://www.myfikirler.org/spor-salonu-acmak.html

Etiketler

Bir Yorum

  1. BAY VE BAYANLAR BÖLÜMÜNDEN OLUŞAN BİR SPOR SALONUM VAR. ŞUANDA 140 KAYITLI ÜYEMİZ VAR.SALON CADDE ÜZERİNDE VE YAKININDA HERHANGİ BİR SALON YOKTUR.OTOBÜS MİNİBÜS VS.BÜTÜN GÜZERGAHLARA GİDEN OTOBÜSLERDE SALON ÖNÜNDEN GEÇMEKTEDİR.SALON HEM CADDE ÜZERİNDE HEMDE SİTELERE ÇOK YAKIN OLDUĞU İÇİN MÜŞTERİ POTANSİYELİ YÜKSEKTİR.RESİMLERİ VE DİĞER BİLGİLER İÇİN MAİL ATABİLİRSİNİZ.GELİP SALONU ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

    sprtl@mynet.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu