İş Fikirleri ve İş Kurmak

Pilav arabası veya pilav büfesi standı açabilirsiniz

Pilav arabaları ve pilav büfeleri yeni iş modelleri arasında hızla büyüyor.

Avrupa Birliği tarafından getirilen standartlar nedeniyle artık sokaklarda satışına izin verilmeyen el arabasında pilav-nohut konsepti, hızla markalaşmaya başladı. Sokak pilav satıcıları artık günümüz hijyen koşullarıyla donatılmış yepyeni ve farklı bir sunumla ‘pilav arabası’ konseptiyle kiosks ve corner shop’larda yeniden trend oluyor. Üstelik 100 bin TL’yi geçmeyen yatırımla kurulabilecek bu iş modeli yüzde 30’ların üzerinde kâr marjı vaat ediyor.

pilavyerim

PİLAV YERİM

Türkiye genelinde 12 şubesi bulunan Pilav Yerim, ürünlerini günlük olarak üretiyor. 2014’te hızlı bir büyümeyle şube sayısını 40’a çıkartmayı hedefleyen şirketin isim hakkı bedeli 10 bin TL + KDV. Dokuz metrekarelik bir standın yatırım maliyeti 25 bin TL düzeyinde. 25-30 metrekarelik bir dükkanda ise bu rakam 40 bin TL’ye ulaşıyor. Bu rakamların üzerine KDV ekleniyor, ilk üç ay destekleme amacıyla royalty ücreti almayan şirket, daha sonra aylık yüzde 4 royalty ücreti talep ediyor. Tüm Türkiye’ye yayılmak isteyen Pilav Yerim’in şubelerinde aylık 30 bin TL’ye yakın bir ciro hedefi var.
Başvuru için: 0536 579 26 89 ya da 0312 395 05 23

PİLAVCIZADEM

2013 yılında kurulmuş olmasına karşın, pilav büfe konseptiyle bugün 15 şubeye ulaştı. 2014 yılında ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 20 şube daha açmayı planlıyor. Franchise giriş bedeli olarak 30 bin TL + KDV alınıyor. Geri kalan masraflar, dükkan maliyetleri olarak ifade ediliyor. Royalty ücreti alınmıyor. Kâr marjının yüzde 29 ile yüzde 32 arasında değiştiği Pilavcızadem şubelerinde aylık minimum 27 bin TL ciro hedefleniyor. Başvuru için: 0212 428 03 08 ya da bilgi@pilavcizadem.com

Girişimciler Pilav Dükkanı Açmak İçin Yarışıyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu