Kahve Kafe Bayilikleri

Kahve Durağı Franchise Veriyor

2009 yılında yolculuğa başlayan Kahve Durağı, konsepti, iç dekorasyonu, konforlu, ferah ve şık bir tasarımı ile müşterilerin keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Yurt içinde mevcut franchise şube sayısı 94 olan Kahve Durağı’nın 2016 franchise hedefi, yurt içi toplam 150, yurt dışı master franchise olarak 5 şubeye ulaşmaktır.

Kahve Durağı Bayilik Şartları

Franchise giriş bedeli yatırım geri dönüş süresi 18-24 aydır. Lokasyon kriteri olarak AVM ve caddeler tercih edilmekte, 100 m2 kapalı alan, 100 m2 açık alan kriteri aranmaktadır.

İzmir merkezli Kahve Durağı’nda satılan ürünler tek bir merkezde üretiliyor ve satışa hazır olarak şubelere gönderiliyor. Şirket yetkilileri, bu sayede işletmelere kısa sürede ve küçük alanlarda kahve hazırlama imkanı sağladıklarını düşünüyor.

Kahve-Duragi-Bayilik-Sartlari

Girişimciye Not: Yatırımın geri dönüş hızının en yüksek olduğu sektördeyiz. Marka bilinirliğimiz yüksek şu anTürkiye’nin 35 noktasında 94 şubemiz ile kahve severlere hizmet veriyoruz. Ürün kalitemiz de çeşitlilik ve beğenilen zincir kafelerimizde mutlu müşterilerimizin her geçen gün tercihi olmaya devam ediyoruz.

Her Kahve Durağı’nda aynı lezzeti sunabilmemizin sırrı: Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanların büyük bir titizlikle öğütüp kavrulmasında; ürün temini ve işlenmesinde uzun yıllar süren Ar­Ge çalışmalarının sonucu elde edilen standartların uygulanmasında gizlidir.

Franchise Sistemimiz

Marka Tescil Belgeli Kahve Durağı, yiyecek, ­içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.

Kahve Durağı dikkat çekici görsellerle samimi ve dinamik temalara sahip, kendine has mimari konsepti ile dizayn edilmiş iç ve dış mekanlardan oluşmaktadır. Bu mekanların aydınlatılmasında şık üniteler; dekorasyonunda ise el yapımı dekoratif malzemeler, modern mobilyalar ve birbiri ile uyumlu renkler kullanılmaktadır.

Franchise Sistemi

Franchise sistemi ile şube ağını genişleten bir kahve zinciri olan Kahve Durağı “franchise”lerinin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Mekanın iç alanı asgari 100 m2​​, dış alanı ise asgari 80 m2​ ​olmalıdır. (Dış mekanın mevcut olması zorunludur.)

Kahve Durağı cadde lokasyonlarında “shop”; AVM’lerde ise hem “shop” hem “Kiosk” konseptiyle hizmet vermektedir. Şube açılmadan önce Kahve Durağı’nın lokasyonun uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır.

Aylık reklam talebinde bulunmayan Kahve Durağı her “franchise”nin aylık hasılatı üzerinden %3 royalty fee (prim) almaktadır.

Kahve Durağı açılacak her şubenin projesini kendisi yürütmekte, mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde “franchise”ye teslim etmektedir. Aynı zamanda şubelerinde çalışacak personelleri temin etmekte, tüm barista ve servis personeline eğitim vermektedir.

Kahve Durağı franchising sözleşmeleri 5 yıl boyunca geçerli olup, süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.

  • İSİM HAKKI BEDELİ 50,000 DOLAR
  • M2 MALİYETİ 2,500 – 3,500 TL
  • KAR MARJI %70
  • MALİYET DÜKKAN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE DEĞİŞİYOR

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  NESLİHAN KARACA
Telefon :  444 90 33
Web Sitesi : kahveduragi.com.tr
E-posta Adresi :  info@kahveduragi.com.tr
Adres :    Merkez Ofis: Tatlısu Mah. Pakdil Sok. No:5 A Blok – Ümraniye/İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu