Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Kahve Kafe Bayilikleri / Kahve Durağı Franchise Veriyor

Kahve Durağı Franchise Veriyor
Kahve Durağı Bayilik Şartları

2009 yılında yolculuğa başlayan Kahve Durağı, konsepti, iç dekorasyonu, konforlu, ferah ve şık bir tasarımı ile müşterilerin keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Yurt içinde mevcut franchise şube sayısı 94 olan Kahve Durağı’nın 2016 franchise hedefi, yurt içi toplam 150, yurt dışı master franchise olarak 5 şubeye ulaşmaktır.

Kahve-Duragi-Bayilik-SartlariFranchise giriş bedeli yatırım geri dönüş süresi 18-24 aydır. Lokasyon kriteri olarak AVM ve caddeler tercih edilmekte, 100 m2 kapalı alan, 100 m2 açık alan kriteri aranmaktadır.

İzmir merkezli Kahve Durağı’nda satılan ürünler tek bir merkezde üretiliyor ve satışa hazır olarak şubelere gönderiliyor. Şirket yetkilileri, bu sayede işletmelere kısa sürede ve küçük alanlarda kahve hazırlama imkanı sağladıklarını düşünüyor.

Girişimciye Not: Yatırımın geri dönüş hızının en yüksek olduğu sektördeyiz. Marka bilinirliğimiz yüksek şu anTürkiye’nin 35 noktasında 94 şubemiz ile kahve severlere hizmet veriyoruz. Ürün kalitemiz de çeşitlilik ve beğenilen zincir kafelerimizde mutlu müşterilerimizin her geçen gün tercihi olmaya devam ediyoruz.

Tel:444 3 975
kahveduragi.com.tr
info@kahveduragi.com
Adres :   Halide Edip Adıvar Blv. İsmail Bey Apt 526/4 sk. No:9 K:1 D:3 A Blok karabaglar / izmir

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir