Bayilik ve FranchiseKahve Kafe Bayilikleri

Kahve Otomatı Bayiliği, Kahve Otomatı İş Fikirleri

Kahve Otomatı

Kahve Otomatı Bayiliği, Kahve Otomatı Franchise, İçecek Bayiliği, Kahveotomatı, Kahve Otomatı İş Fikirleri

Nescafe Otomatları için Bayilik ya da Franchise alarak işletmecilik(vending operatörlüğü) yapmak isteyenler için;Kalabalık bekleme noktalarına çok az yer kapladığı için cüzzi bir kira ücreti karşılığında ya da kira ödemeksizin hizmet için konulan Para ödeme mekanizmalı kahve otomatları işletme maliyetlerinin düşüklüğü sayesinde yüksek kar marjlarıyla çalışarak çok kısa zamanda kendini amorti edebilmektedir.En güzeli de dükkan kirasının yanı sıra, bu sistemde çalışacak personele de gerek olmamasıdır.

Kısaca ‘Otomatlarınız Siz uyurken bile, 7gün 24 saat çalışsın,siz kazanın!’

Kahve otomat makinalarının maliyeti 300euro’dan başlamaktadır.Tam otomatik kahve otomatlarında ise bu maliyet,kapasitesine ve markasına,kalitesine göre 1500euro ile 4000euro arasında başlangıç sermayesi gerektirmektedir.

Bayinin bu işten rantable para kazanabilmesi için 300euro’luk küçük makinelerden en az 50adet satın alıp kurması gerekmektedir.Para ödeme mekanizmalı,büyük tam otomatik nescafe otomatlarından ise, en az 10 adet alarak bu işe başlaması tavsiye edilir.

Bu yatırımı yapan firma veya şahıslardan bu sene için franchise,eğitim,satış destek ve marka kullanım bedeli olarak ücret talep etmemekteyiz.

Bayilik şartları;

Bayi adayının en az 7-8bin euroluk başlangıç sermayesiyle kendi otomatlarını satın alması gerekmektedir.

Özellikle Askeriyeler,okullar,dershaneler,yurtlar,belediyeler,sosyal tesisler,plazalar,fabrikalar,büyük şirket ofislerinde kurulacak yer anlaşmalarının yapılmış olması gerekmektetir.

Bayilik verilecek iller;

Büyük şehirler,İstanbul,İzmir,Ankara,Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye

 

MERKEZ İSTANBUL

Bilgi & Danışma Hattı

Telefon: +90 212 332 23 24

Her türlü sorularınız için bilgi@kahveotomati.com

Gezici Servis Numarası İstanbul: 0542 626 55 06 Talat Kılıç

İstanbul Dışı,Anadolu Siparişleri ve bayilik İçin :

0535 811 09 76 Burak Özdemir

Antalya Bölge Temsilcimiz

Nurettin ALTINKAYA

0507 351 88 11

İzmir Bölge Müdürlüğümüz ÇOK YAKINDA

Anasayfa

İştirakidir.Bir Yorum

 1. Öncelikle Kahve Otomatı alımı konusunda doğru yoldasınız. Elektral A.Ş. yaklaşık 10 Milyon TL’lik bir yatırım ile mazisindeki 40 yıllık birikimi harmanlayarak, size TAM OTOMATİK mini, midi ve maxi boylarda KAHVEOTOMATLARI üretmektedir.
  Otomat üreten tek olabiliriz ancak getiren de birçok İTHALATÇI vardır. Bu makinalarda parçaların ömürleri vardır. Yani en basitinden bir contanın 5000 ile 15.000 çalışma sonrası değişmesi gerekecektir. Bu sadece 2-3 TLlik bir conta bile olsa, makinenizin DURMASINA sebep olacaktır. Dolayısıyla bu parçaları en kolay nerde bulabilirsiniz — BUNU DÜŞÜNÜN. Sadece bir conta getirtmek için dahi 100-150 € posta masrafı, zaman kaybı – bu zamanda cihazın durmasından GELİR KAYBI yaşayabilirsiniz.
  Otomatı alacağınız yeri iyi seçmeniz gerektiği gibi, koymanız gereken yerleri de iyi seçmeniz gereklidir. Bu seçimlerde kahve otomatınızı koyacağınız yere kira ödeyebilir, kar ortağı yapabilir ya da hizmet için onları ikna edebilirsiniz.
  Sloganımız olan “O ÇALIŞSIN, SİZ KAZANIN®” (koruma kapsamındadır) bu sloganın işleyebilmesi için doğru bir uygulama planı ve bu planların uygulanması gereklidir.
  Otomatı kalabalık bir yere yerleştirmek sadece yeterli olmayabilir. Bu mekanın etrafında kahve olanakları vs de göz önünde bulundurulmalıdır. Bir 60 kişilik fabrika bile çok iyi lokasyon olabilir. Eğer personel bu makineye alışırsa, günde 100 bardak satış anlamına gelir. 100 bardak satış günde 80 TL KAR demektir. Yani masraflardan sonra kalan 80 TL, ayda 2000 TL üzerinde bir makineden GELİR elde etmek mümkün olur.
  Başarı için otomatlarda zaman zaman yenilikler yapmanız da işinizi destekler. Yani kışın SAHLEP satmak, yazın TÜRK KAHVESİ vermek… zaman zaman ürünlerde indirim.. vb gibi…Ya da kartlı sistemlerle parayı da ortadan kaldırabilir, tüketimi daha da arttırabilirsiniz.
  Her ne kadar bizim cihazlarımız TruVEND – ELEKTRAL Satış otomatları KAĞIT PARA KABUL EDİP, üstünü BOZUK PARA ile verebilse de , KREDİ KARTI, CASHLESS KARTLAR (ön ödemeli kartlar) ile de çalışabilmektedir. Ön Ödemeli kartlara aylık otomatik yüklemeler yaptırma, sınırlamalar koyma, bonus ikramlar mümkündür. Bu kartlara para yüklemek için de İNSANA gerek yoktur. Kağıt parayı otomata vererek, kartınıza para aktarmak mümkün…
  Alışveriş merkezlerine bu makinaları yerleştirmeyi düşünebilirsiniz. Ama çok akıllıca değildir. Her zaman insansız, büfe olmayan, gece ihtiyaç olan… vb yerleri hedefleyin. Böylece dikkat çekmeden, çok daha fazla kazanabilirsiniz. Buralarda rekabet de olmaz. Örneğin Hastaneye ihale ile otomat koyulurken, sokak arasındaki dershaneye, yurda veya benzin istasyonuna bedava koyabilirsiniz. Birinde aylık gideriniz yüksek olurken diğerinde hiç olmayabilir.
  Otomatınızı doldurmanız, paraları toplamanız için zaman zaman yanına gitmeniz gerekir. Bu rotaya akıllıca otomatlar koyarak bir taşla 3-5 kuş vurabilirsiniz. Birisini alarak sadece ürün dizdirebilir, kasayı kilitli size getirmesini sağlayabilirsiniz. Yine elektral el terminali ile otomatik satış makinalarınızın tüm verilerini laptopa aktarıp; kasayı-toplanan paraları kontrol edebilir, hızlı satılan ürünleri görebilir, hataları inceleyebilirsiniz. Ya da bu ürünle yarın bir üst programı otomata yükleyebilirsiniz.
  Kalite her zaman önemlidir. ELEKTRAL otomatı almakla kaliteli başlangıcı yaptınız, ancak cihazın içinde de kaliteli ürünler kullanınız. Böylece müşteri bağlansın ve sürekli alışveriş yapsın. Kullanılan bardakların ölçüsü, ağırlığı önemlidir. Artık Türkiye’de hem karton bardak konusunda hem de ürünler (çay, kahve…vs) bir çok üretici bulunmaktadır. Fabrikamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.
  Fabrikamızdan otomatları 9 taksitle alma imkanınız da var. Bu başlangıç sermayesine gerek yok anlamına gelir. Yani siz 9 taksitle aldığınızda, cebinizde para dahi olmasa, cihaz kazandığıyla bunları ödeyebilecek. Az zamanda da kendini amorti edecektir. Dünyada çok az iş kolunda be derece hızlı geri dönüş mümkündür.
  Unutmamanız gereken diğer hususlar da:
  Rakipleriniz,
  Bu sizin için hem avantaj hem de AVANTAJ…
  Rakipler dünyanın büyük firmaları ve müşterilerden yüksek taahhütler alarak cihaz bırakıyorlar. Aylık 500-700 TL gibi faturalar kesiyorlar. Dolayısıyla eğer sizin müşterinizin dili bir kere bu firmalardan yandıysa, ama işin lezzetini de aldıysa… İŞİNİZ KOLAY.

  Elektral A.Ş’nin kullandığı komponentler NSF sertifikalı olup, hazırladığı içecekler de ZİNCİR KAHVE MAĞAZALARINDA içtiğiniz lezzet ve kalitededir.
  Sizleri daha ayrıntı için tanıtım filmimizi izlemeye ordan da fabrikamıza tadıma bekliyoruz. Sizler de makinalarınızı alıp, işinizi kuracaksınız.
  Ailemizden olacak, satış sonrası hizmet desteği alabildiğiniz, YERLİ MALI SATIŞ OTOMATLARI ile prestijli OTOMAT İŞLETMECİSİ olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu