Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Kafe Bayilikleri / Kahveland Franchise – Kahveland Kahve Cafe Bayiliği

Kahveland Franchise – Kahveland Kahve Cafe BayiliğiKahveland Bayilik Şartları

Kahveland Bayilik : Kahve kafe sektörüne yönelik iş kurmak isteyen girişimcilere bayilik alternativi.

Toplamda 30 şubeye ulaşan Kahveland, 2017 sonunda 40 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Firma sahibi Ömer Balaban;”Franchise vermenin ve franchise almanın ne demek olduğunu biliyoruz. Hem bayilerimize, hem de müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz” diyor. Balaban franchising şartlarını ise şöyle açıklıyor; “Bayilik verirken, doğru lokasyon ve doğru bayi profili bizim için en önemli koşul. Franchise başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Lokasyonun doğruluğuna inandıktan sonra franchise bedeli olarak 20.000,00 dolar talep ediyoruz. Yatırım maliyetlerimiz ise yaklaşık 1.750,00 t/m2 ‘dir.

kahveland

Girişimciye Not: Girişimcilerle aynı dili konuşan, heyecanlı, makul yatırım imkanları sunan, kalite ve fiyat dengesi olarak en doğru çözümleri uygulayan bir yapıya sahip olduğumuz için tercih ediliyoruz. Girişimcilere bir bayi olarak değil bir aile bireyi olarak yaklaşımda bulunduğumuz için farklıyız.
Sıcacık rahat dekorasyonu, güleryüzlü, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ve özel anların ortağı olmak istiyoruz. İşletmelerimiz eviniz, müşterilerimizi misafir olarak düşünüyoruz.

Markamız için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerimizi dinamizmle birleştirerek markamızı ve kahve kültürünü yaymak istiyoruz.

Kahveland Franchise Şartları

■ Bayilik fiyatları: Firma franchising başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyor.

Başvuru yapan her aday ile iletişime geçilip, düşündükleri lokasyon ile ilgili fizibilite çalışması yapılıyor. Franchise bedeli olarak 15 bin dolar talep ediliyor. Yatırım maliyetleri metrekare başına 1.700 bin TL.

■ Başvuru sahibinde aranan özellikler: Bu işe gönül verip tam zamanlı olarak işin başında duracak girişimciler aranıyor.

■ Şubelerin fiziksel özellikleri: Şubeyi çevreleyen pres tuğla duvarlar, kepenkli pencereler ve peyzaj düzenlemeleri ile günümüzün soğuk algısını kıran mekan, müşterinin kendisini evinde hissedeceği bir tasarım sunuyor.

  Teleofis Bayilik Şartları

■ Seçilen yerin özellikleri: İnsanların rahatça ulaşabilecekleri lokasyonların seçilmesine dikkat edilirken, alanın minimum 200 metrekare olması gerekiyor.

■ Verilen destekler: Eğitim, satış, reklam çalışmaları gibi destekler firma tarafından sağlanıyor.

İletişim Bilgileri

Tel: (0532) 283 03 04
kahveland.com.tr
info@kahveland.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Gloria Jean’s Coffees Franchise

GLORIA JEAN’S COFFEES 100 şubeye ulaşmak istiyor 1979 yılında Amerika Chicago’da kurulan Gloria Jean’s Coffees, …

Bir yorum

  1. ucuz cafe mobilyalari

    Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı cafe masa, cafe sandalye, cafe sedir ve cafe berjer modellerini bulabileceğiniz tek adres. http://www.ucuzcafemobilyalari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir