Kahve Kafe Bayilikleri

Kahveland Franchise – Kahveland Kahve Cafe Bayiliği

Kahveland Bayilik Şartları

Kahveland Büyüme atağına geçti

Şık konsepti, geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmeti ve her zaman kalite anlayışıyla kahve”severlerin vazgeçilmez adresi olan Kahveland yeni noktalarıyla hizmet alanlarını genişletmeye devam ediyor. İlk konteyner kioskunu Bandırma Liman AVM’de açan Kahveland’ın teras katta hizmet veren kiosku hem şık dekorasyonuyla hem de kaliteli ürünleriyle Bandırma halkından tam not aldı. Çorum’da Mart ayında hizmete giren 2. premium mağazasında 120 m2 çocuklara özel oyun alanı ve toplamda 700 m2 hizmet alanı ile misafirlerinin keyif aldığı bir mağaza oldu. Kastamonu mağazası Minigoland oyun alanı konseptiyle sektörde farklılık yaratıyor.

Kahve kafe sektörüne yönelik iş kurmak isteyen girişimcilere bayilik alternativi.

Toplamda 42 şubeye ulaşan Kahveland, 2019 sonunda 60 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Firma sahibi Ömer Balaban;”Franchise vermenin ve franchise almanın ne demek olduğunu biliyoruz. Hem bayilerimize, hem de müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz” diyor. Balaban franchising şartlarını ise şöyle açıklıyor; “Bayilik verirken, doğru lokasyon ve doğru bayi profili bizim için en önemli koşul. Franchise başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Lokasyonun doğruluğuna inandıktan sonra isim hakkı bedeli olarak 60,000 TL talep ediyoruz. Yatırım maliyetlerimiz ise yaklaşık 1.750,00 t/m2 ‘dir.

Kahveland Bayilik Şartları

Girişimciye Not: Girişimcilerle aynı dili konuşan, heyecanlı, makul yatırım imkanları sunan, kalite ve fiyat dengesi olarak en doğru çözümleri uygulayan bir yapıya sahip olduğumuz için tercih ediliyoruz. Girişimcilere bir bayi olarak değil bir aile bireyi olarak yaklaşımda bulunduğumuz için farklıyız.

Sıcacık rahat dekorasyonu, güleryüzlü, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ve özel anların ortağı olmak istiyoruz. İşletmelerimiz eviniz, müşterilerimizi misafir olarak düşünüyoruz.

Markamız için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerimizi dinamizmle birleştirerek markamızı ve kahve kültürünü yaymak istiyoruz.

Kahveland Franchise Şartları

■ Bayilik fiyatları: Firma franchising başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyor.

Başvuru yapan her aday ile iletişime geçilip, düşündükleri lokasyon ile ilgili fizibilite çalışması yapılıyor. İsim hakkı bedeli olarak 60.000 TL talep ediliyor. Yatırım maliyetleri metrekare başına 2.750 bin TL.

■ Başvuru sahibinde aranan özellikler: Bu işe gönül verip tam zamanlı olarak işin başında duracak girişimciler aranıyor.

■ Şubelerin fiziksel özellikleri: Şubeyi çevreleyen pres tuğla duvarlar, kepenkli pencereler ve peyzaj düzenlemeleri ile günümüzün soğuk algısını kıran mekan, müşterinin kendisini evinde hissedeceği bir tasarım sunuyor.

■ Seçilen yerin özellikleri: İnsanların rahatça ulaşabilecekleri lokasyonların seçilmesine dikkat edilirken, alanın minimum 200 metrekare olması gerekiyor.

■ Verilen destekler: Eğitim, satış, reklam çalışmaları gibi destekler firma tarafından sağlanıyor.

İsim Hakkı Bedeli : 60.000 TL
M2 Başına Kurulum Maliyeti : 2750 TL
Kiosk Konsept Anahtar Teslim : 129.900 TL
Bayi Sayısı : 42
2019 Yılı içerisinde Hedeflenen Bayi sayısı : 60

İletişim Bilgileri

Tel: (0532) 283 03 04
kahveland.com.tr
info@kahveland.com.tr

Adres : Mimarsinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı NO: 21/E ÇORUM/MERKEZ

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu