Çiğköfte Bayilikleri

Köftedokya Çigköfte Bayiliği Veriyor

Köftedokya, Etsiz Çiğ Köfte, el değmeden gıda Mühendisleri denetiminde ve konusunda uzman ustalar tarafından hazırlanmaktadır.  Sunumuyla, eşsiz tadı, leziz ve iştah açan görünümüyle yemekten öte, bir tutkudur. Yüzyıllarca konsepti birbirine benzeyen çeşitli yörelerde kültürel olarak üretilip sunulan Çiğ köftenin orijinali çiğ et, çeşitli baharatlar, bitkisel yağ, köftelik ince simit bulgur ile yapılır ve yapıldığı yerde hemen tüketilmesi gerekmektedir aksi halde fermante olarak basili üretmektedir. Bu durumda insan sağlığı için son derece zararlıdır. Çiğ et kullanılarak üretilen çiğ köfte,  bir merkezde üretilip bir birinden uzak farklı yerlerdeki dükkânlarda satılması gıda sağlığı yasalar açısından imkânsızdır. Fast food beslenme alışkanlığının alabildiğine yaygınlaştığı,  günümüzde;  doğal,  besleyici ve sağlıklı alternatif besin maddelerine ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu arayış yine çeşitli yörelerdeki lezzet ustalarının ilgisini çekmiş ve yine bir birinden farklı yöresel izler taşıyan farklı lezzet ve sunumlarda fakat içerisinde et bulunmayan hoş kokusu, lezzeti, görünümü, sunumu ile etli çiğ köfteye benzeyen Etsiz çiğ köfteler doğmuştur.

Köftedokya, etsiz çiğ köfte  %100 doğal malzemelerle hazırlanan özel bir formüle sahiptir, Üretiminde kullanılan malzemeler,  üreticisinden mevsiminde ve en kaliteli hasatlardan seçilmekte olup,  köftedeki et’in yokluğu ceviz’in eşsiz aroması ve tadı ile giderilmektedir. Köftedokya,  “ Kapadokya’dan gelen doğal lezzet “ sloganıyla ürettiği etsiz çiğ köfteyi orijinal görünümü ve lezzeti ile sağlıklı bir ortamda en son teknoloji ile donatılmış tesislerinde üreterek sunmayı başardı.

Ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile Türkiye’nin (ve Dünya’nın) lider etsiz çiğ köfte markası olmayı hedefleyen Köftedokya etsiz çiğ köfte;  çok kısa bir sürede siz değerli dostlarımız ile birlikte sektörde hak ettiği yeri çoktan almıştır.

Köftedokya ilk üretimine 2010 yılında Kapadokya’nın merkezi Nevşehir’de başladı.  Çok kısa bir süre içerisinde çok sayıda noktaya ulaştı. Benimsediği Misyonuna sımsıkıya sarılan,  Vizyonu ile hedeflerine hızla koşan kararlı örgüt yapısıyla, bu lezzeti tüm dünyaya tattırmaktır.  Köftedokya’nın çalışma ilkeleri, “insana”, “ürüne” ve “hizmete”  verilen değer üstüne kuruludur. Merkezde ve bayi kanallarında ekip ruhuyla çalışma, işini önemseme,  gereğini yapma ve birbirine destek olma vazgeçilmez temel değerlerimizdir.

Ürünlerin kalitesi ve lezzeti, satın alma departmanından depoya, üretimden tesisimizden dükkâna, tezgâhtan müşteriye çok önemsediğimiz ve değer verdiğimiz bir zincir şeklinde sağlanır, izlenir ve raporlanır. Müşterimize verdiğimiz önem en öncelikli görevimizdir. Sunduğumuz hizmet, ürünü paketleyip müşteriye vermekten ibaret değildir.

Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi hizmet aşamaları Köftedokya ‘nın farkını oluşturur.

Köftedokya’nın orta vadedeki hedefi, etsiz çiğ köfte pazarındaki liderliğini konseptine uygun sektörün gelişimine paralel değişik ürünlerle genişletmek, üretimini yapmak ve yurt içi pazarlarla birlikte yurt dışı pazarlara’da açılmaktır.

Köftedokya Farkıyla Franchise

1. Köftedokya  TV, billboard, gazete, internet ve radyo gibi  reklam kanallarını planladığı reklam bütçe imkanları çerçevesinde kullanarak  işletmelerinin  satışlarını artırıcı faaliyetlerde bulunur.  Yaptığı reklam ve tanıtım faaliyetleri ile etsiz çiğ köftede piyasasında akla ilk gelen marka olmayı hedeflemektedir.

2. Franchise alan iş ortaklarımızın yaptıkları işte En yüksek kazanç’ı sağlayabilecekleri, Dükkân yerini seçme ve makul koşullarla kiralama yapabilmeleri için konusundaki pıyasa deneyimini aktarmak sureti ile yardımcı olur.

3. Dükkân’ın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve özendirmeler yapar.

4. Açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir.

5. Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır.

Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.

Franchise Alandan İstenen Şeyler

1. İşinin başında durması, müşterilerine iyi hizmet sunmayı en önemli önceliği sayması.

2. Kurallara uyması, Köftedokya kalite el kitabında yer alan prensipleri şahsi değerleri olarak kabul etmeli.

3. Ödemelerini aksatmaması, dürüst tacir görünümünü her zaman muhafaza etmeli ve sistemle rekabet etmemeli.

4. Franchise sisteminin sınırlarını bilmeli, sisteme hiçbir şekilde zarar vermemeli.

5. Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi, kısa dönemli kazanç olsa bile bunun sürdürülebilir olmadığının bilinmesi.

6. Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.

Doğru Yer;

1. Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekânlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.

2. Köftedokya zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.

3. Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.

4. Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkânı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.

5. Aranan kıstaslar ve alt sınırlar Köftedokya tarafından bildirilir.

6. Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.

7. Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.

Doğru İşletmeci

1. Köftedokya işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem Köftedokya’nın beklentileri karşılanır.

2. Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.

3. Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.

4. İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.

5. İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.

6. Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.

7. İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. Köftedokya, geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.

8. İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.

9. İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.

Yatırım ve İşletme

1. Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.

2. Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.

3. Dükkan franchise giriş bedeli ödenir.

4. Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.

5. Köftedokya için çalışan deneyimli ekip projeyi çıkarır, fiyatlandırır, franchise alana sunar. Anlaştıktan sonra en geç 3 hafta içinde dükkan açılışa hazır hale gelir. Verilen yapım bedeline tüm tabela, inşaat, tesisat, ekipman, dekorasyon masrafları dahildir.

6. Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, anlaşmalı mimarımızın proje ve denetleme bedelini ödeyerek, Köftedokya standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.

7. Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. Köftedokya geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.

8. İşletmenin Köftedokya’dan mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile yapılır. Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.

9. İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.

10.Köftedokya franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.

İletişim

Bahçelievler Mahallesi Toptancılar Sitesi Karataş Sokak 2.Blok No:16 50100 Nevşehir
Tel : 0384 212 20 88
Email : info@koftedokya.net

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu