Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Kotex ve Arzu Kaprol ile Stil Yarışması Başladı

Kotex ve Arzu Kaprol ile Stil Yarışması Başladı

KOTEX, moda ile buluşturuyor. Facebooktaki KOTEX Türkiye sayfasında Arzu Kaprol ile En Renkli ve Sıradışı Stil yarışması düzenliyor. Facebooktaki KOTEX stil yarışması, Paris Moda Haftasında gerçekleşecek Arzu Kaprol defilesini izleme ve ünlü tasarımcıyla stil ve moda konulu bir workshopa katılma şansı veriyor…

Kadın olmayı sevenlerin markası Kotex, Facebooktaki Kotex Türkiye sayfasında, takipçilerini modayla buluşturuyor. Kotex, Facebooktaki sayfasında, ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol ile bir stil yarışması başlattı. En renkli ve sıradışı stilin seçileceği yarışma, 4 Eylül tarihlerine kadar sürecek. Yarışma sonunda belirlenecek 1 stil sahibi, Paris Moda Haftasında Arzu Kaprol defilesini izleme ve backstagede bulunma şansı yakalarken, 10 kişi Arzu Kaprolla stil ve moda üzerine 2 günlük özel bir workshopa katılma fırsatı kazanacak.

KOTEXin Arzu Kaprol ile gerçekleştirdiği stil yarışmasına katılmak isteyenlerin, en renkli ve sıra dışı stillerini yansıtan fotoğraflarını, 4 Eylül 2011e kadar Facebooktaki Kotex Türkiye sayfasında (http://www.facebook.com/KotexTurkiye) paylaşarak başvurmaları gerekiyor. Arzu Kaprol başkanlığındaki jürinin değerlendirmesinin ardından 1 kişi, Paris Moda Haftasında Arzu Kaprol defilesini izlemek üzere Ekim 2011in ilk haftasında 2 gece 3 gün Parise gidecek. Jüri ayrıca, Arzu Kaprolun 15-16 Eylülde düzenleyeceği 2 günlük workshopa katılarak modaya yakınlaşacak olan 9 stil sahibini de belirleyecek. Kazanacak 1 kişi ise, Facebook/Kotex Turkiye sayfasında en çok Like alan stil sahibi olacak.

KOTEXin stil yarışmasının özel hediyelerine ev sahipliği yapacak olan Arzu Kaprol, yarışmayla ilgili Modanın kadınları mutlu ettiği, stil sahibi olmanın yaşama bir ayrıcalık kattığı tartışılmaz. Kotexin stil konulu bu yarışmasında yer almaktan mutluluk duyuyorum. Birlikte seçeceğimiz en renkli ve sıradışı stil sahibi kişiyi Paris Moda Haftasında düzenleyeceğimiz defileye davet ediyoruz. Burada dünyanın dört bir yanından gelen moda tutkunlarıyla aynı havayı solumak, backstage heyecanına ortak olmak mümkün olacak. Ayrıca Eylül ayında 10 kişiyle de 2 günlük bir moda atölyesinde birlikte olarak stil ve moda konusunda çok özel bir paylaşım gerçekleştireceğiz. Yarışmayla ilgili heyecanım defile heyecanımdan farklı değil. Tüm stil sahibi kadınlar ve genç kızları Kotex stil yarışmasına bekliyorum dedi.

Kotex stil yarışmasının jürisinde, ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol dışında Moda Editörü Bahar Kongel de yer alacaklar. Stil yarışmasının Paris Moda Haftası talihlisi ile 9 workshop katılımcısını bu jüri belirlerken, kazanan 1 kişiyi ise Facebooktaki Kotex Türkiye sayfasını beğenen tüm kullanıcılar verdikleri Likelar ile seçecekler. Yarışma sonucu 12 Eylül 2011e kadar Facebook Kotex Türkiye sayfasında açıklanacak.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu