Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Lale Enerji Bayilik

lale enerji bayilik

Lale Enerji, ortakları arasında Bank Asya’nın eski genel müdürlerinden Ünal Kabaca’nın da bulunduğu ABK Enerji bünyesinde geçtiğimiz aylarda kuruldu. ABK Enerji’nin şu anda Söke’de üretim yapan 35 MW kurulu güce sahip bir rüzgar enerjisi santrali bulunuyor. Lale Enerji satış yöneticilerinden Burcu Tunca, çok yeni bir şirket olduklarını, bu yüzden tüm illerde bayilik ağı kurmak için hızlı davranacaklarını söylüyor.

Tunca, Türkiye genelindeki enerji satışında deneyimli kişilere bayilik vermek istediklerini belirterek, diğer bayilik şartlarını şöyle anlatıyor: “Bölgesel ve sektörel güçlü bir ilişki ağına sahip olmak, prime dayalı gelir modelini benimsemiş olmak, bölgede şirketimizin tanıtım faaliyetlerini yürütmek, firmayı ve markayı doğru temsil edebilmek bizim için önemli koşullar.”

Telefon: 0216 630 15 60
Faks: 0216 474 88 02
Web: laleenerji.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

 1. Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
  Tlf 0536 6304397

 2. Merhaba,
  Ben Çankırı merkezde ikamet eden kamudan emekli bir memurum.10 yıl okul müdür yardımcısı ve müdürü olarak yöneticilik yaptım.
  Firmaniz bayisi olmak istiyorum,uygun görürseniz tabii ki.
  İyi günler ce hayırlı işler diliyorum.
  05363238143

 3. BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu