Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Lee 2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Lee 2011 Sonbahar/Kış koleksiyonunda denim konusundaki hakimiyetini, 122 yıllık denim ve iş kıyafeti uzmanlığından güç alan bir koleksiyon ile ortaya koyarken, sezon trendlerini de yansıtmayı ihmal etmiyor.

Amerikan yaşam tarzından esinlenilerek yaratılan erkek ve kadın koleksiyonlarında, jean gömlek gibi temiz, taze ve zamana yenik düşmeyen kilit silüetler çalışılıyor. Denim ile şambre gömlekler belirgin şekilde ön plana çıkıyor; klasik stiller ise modern detaylarla yeniden yorumlanıyor. Koleksiyonun genelinde iyimser ve kendine emin bir duygu hissediliyor.

Lee modelleri sonbahar için hazırlanıyor

Lee Sherpa Rider ve Lee Storm Rider ceketleri  koleksiyonun kilit ürünleri. Denim ve şambrenin ön planda olduğu zengin bir üst koleksiyonu dikkat çekiyor. Lee nin ünlü klasik dar kesim western gömleği gibi efsane ürünlerin tasarım ve yıkamalarındaki derinlik göz dolduruyor. Erkek koleksiyonunda öne çıkan modellerden Daren, dar kesimi ve düşük ağı ile modern bir görünüm sağlarken diğer bir model olan Blake ise düz paça normal kesimi ile kolay ve rahat bir kullanım sunuyor. Skinny modellerden Powell ve Jegger gibi favori kesimler ise  zengin bir yıkama yelpazesinde sunuluyor.

Lee, kadınlar için klasikleşmiş Sherpa Rider Jacket’i koleksiyonuna eklerken jean’lerde ise hareket kolaylığına ve konforun sunulmasına odaklanıyor. 2011 koleksiyonu denim ve şambre gömleğin benzersiz uyumuna tanıklık ederken, “Lee Stretch Deluxe” etiketi taşıyan bütün Lee jeanleri  kullanıcılarına, zengin kesim alternatifleri ile hem yumuşak bir dokunuş hem de kusursuz yıkamalar sunuyor. Kilit modeller arasındaki Jade ve Scarlett, vücudu sararak ideal şekilde biçimlendiriyor.

Sonbaharın renkleri double denim ile buluşuyor

Koleksiyonun renk paleti, markanın kendine özgü Amerikan iş kıyafeti mirasından esintiler taşırken, en koyu indigodan, gökyüzü mavisi şambrelere kadar mavinin her tonunu barındırıyor. Koleksiyondaki ten renkleri , boz kahverengiler, yumuşak griler ve koyu kiraz kırmızılar,  Amerikan outdoor giyimine sıcaklık ve ruh katıyor.

Koleksiyonda sıkça göze çarpan double denim, Lee’nin Amerikan denim mirasının getirdiği güven hissini ve benzersizliğini vurguluyor. Sonuç ise titizlikle tasarlanmış ve dengeli bir koleksiyon.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu