Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Lightness Sport Center’dan Yeni Trend Express Fitness Konsepti

Lightness Sport Center’dan Yeni Trend Express Fitness KonseptiLightness Sport Center’dan

Yeni trend express fitness konsepti …

Artık vakit darlığını bahane ederek, spor yapmayan kadın kalmayacak!

EXPRESS FITNESS SAYESINDE; BAYANLAR ARTIK SADECE HAFTADA 3 GÜN, 30’AR DAKİKA AYIRARAK FORMA GİRECEK VE SAĞLIĞINA KAVUŞACAK…

Günümüzde 30 dakikada express fitness konsepti son zamanlarda çok popüler hale geldi. Sizi Lightness Sport Center farkını görmek için kulübümüze davet ediyoruz.

Lightness Sport Center, sadece kadınlar için dizayn edilmiş; 30 dakikalık egzersiz programını uygulayan nitelikli bir spor kulübüdür.

Önerilen program uygulamasında ise; haftada 3 gün yeterli olacaktır. Dileyen 4-5 günde programa katılabilir. Lightness Sport Center’ta yapılan 30 dakikalık egzersiz 1 buçuk saatlik egzersize eşit.
Bu, aletlerin farklılığı ve niteliğinden kaynaklanıyor.
Aletlerin içerisinde hidrolik bir sıvı var. Kuvvet uygulandığında hidrolik sıvıya karşı direnç gösteriliyor.  Dolayısıyla karşıdan gelen dirence karşı kuvvet uygulanıyor. Kuvvet gücüne bağlı kişinin yaşına ve vücut anatomisine göre çalışıyor. 30 dakikada eğlenerek 350 ila 900 arası kalori yaktırarak sadece zayıflatmıyor, aynı zamanda vücudu şekle de sokuyor. Bu sistemde kullanılan hidrolik egzersiz ekipmanları, 30 dakika içinde kasları ve kalbi çalıştıran kardiovasküler egzersiziyle birleşiyor. Aynı zamanda tüm ana kas gruplarını da çalıştırdığı için kişinin metabolizmasını hızlandırmaya da destek oluyor.

Bayanlarda önemli olan yağa müdahale etmek, Lightness Sport Center; Express fitness genel vücut yağına müdahale eden bir program. Aletler bayanların kaslarını, kemik yoğunluğunu artırır ve eklemlerini aktif tutar.

Lightness’ı diğer kulüplerden ayıran bir diğer özellikte, randevu saatinin  olmaması, ne zaman müsaitseniz gelebiliyorsunuz. Sizinle birebir ilgilenen antrenörünüz eşliğinde, tüm hareketleri doğru uygulamanız, eksiksiz tamamlamanız, kalp atışınızın hangi seviyede olduğunun takibi de Lightness Sport Center’da kendinizi çok özel ve güvenli hissettirecek.

  İş Birliği Teklifleri, Yeni Teknolojiler

Lightnes Sport Center

ADRES              : Cemil Topuzlu Cad.Beşik Apt.No:83/6 Caddebostan( Irmak Okulları Çaprazı) ,
İLETİŞİM        : (216) 385 0 888
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

3 Yorumlar

  1. sistemi biliyorum.. italya’da iki ayda bu sistem ile 18 cm incelmiştim.. türkiyede olması müthiş..

  2. yıllardır spor yapan insan olarak bu kadar etkili keyifli ve motive edici bir sistem görmemiştim.kendini önemseyen kısa sürede sonuca ulaşarak mutlu olmak isteyen bütün kadınlara şiddetle tavsiye ediyorum. teşekkürler lightness :)))

  3. bu 30 dakikalık yurtdışında etkili olduğunu ve çok rağbet gördüğünü duymuştum. Burdada olmasına çok sevindim haber için ayrıca teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir