Kahve Kafe Bayilikleri

London Cafe Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

London Cafe franchise sistemine dahil olarak kendi işletmesini açmak isteyen girişimciler için London Cafe bayilik bilgilerini detaylandırdık. İletişim kısmından bayilik ve franchise hakkında detaylı süreçleri öğrenebilirsiniz.

Sistemimiz

Markamız % 100 franchising operasyonudur. Açılmış şubelerin tamamı franchise’lara ait olup, açılacak şubelerde franchise’dır. Merkez, hedefler, üretim, eğitim, yenilik, denetleme ve kaliteyi rekabetçi koşullarda satın almayı yönetir.

Servis Tipi

İki tip servis sistemimiz mevcut; self servis ve masaya servis. Bulunduğumuz lokasyonun ihtiyaçlarına yönelik olarak uygun servis tipi seçilir.

Ürün Grupları 

Ürün gruplarımızı başlıca; dünya kahveleri, yaprak çaylar, tatlı ve pastalar, unlu mamuller, aperatifler ve destekleyici yiyecek grupları

Konum, İşyeri ve Adaylar Hakkında

Hedef Bölge

Türkiye’nin her noktası, eşit hedef alanlarımız içerisinde. Yurt dışında büyüme operasyonlarımız devam ediyor. Doğru şahıs ve şirketlerle yurt içinde ve yurt dışında  franchise olarak ilerlemeye devam ediyoruz.

Uygun Yatırım Alanları

Türkiye’nin her noktasında 100,000 ve üzeri nüfusa sahip il ve ilçeler cafe yatırımı için uygundur. Bu nüfus trafiğini barındıran noktalardaki, AVM’ler, şehrin popüler ve kalabalık caddeleri, yeni yerleşim bölgeleri, site ve konut projelerinin yoğunlaştığı alanlar yatırım için uygun alanlardır.

Aranan İşyeri Özellikleri

Minimum 100 m2 ve üzeri kapalı alan, minimum 40 m2 ve üzeri açık alan, 6m cephe genişliği, rakiplerimize mümkün olduğunca yakın noktalarda ki dükkanları tercih ediyoruz. Detaylı fizibilite, ilgili lokasyon tespitinden sonra yapılmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Franchise adaylarının, iddialı, çalışkan iyi iletişim becerilerine sahip, sistemine güçlü bir şekilde bağlı, sunulan iş modelini uygulayabilecek, yenilikleri takip eden, yatırım gücüne sahip, proaktif ve istekli adaylar olması gerekmektedir.

Ürünler, Ödemeler ve Verilen Destekler Hakkında

Ürünlerin Tamamı Merkezden Mi Geliyor?

Evet. Tüm şubelerde lezzet bütünlüğü sağlamak ve ideal cost maliyetini yakalayabilmek için zaten böyle bir sistem gerekli. Yiyecek grubunda bulunan tüm ürünler hazır ve süslenmiş bir şekilde gelir. Sistemimizin usta ihtiyacı yoktur. Yada yiyecek ürünleri için dışarıdan satın alma ihtiyacı da yoktur. Stok sayılı ürünler gelir, stok sayılı çıkışlar olur. Menümüzde bulunan bütün içeceklerin ham maddeleri tarafımızdan gönderilir. Bu ürünlerin kullanım ölçüleri gram – oran – pompa ve diğer değerlerde ayrıntılı reçeteler ile sunulur..

Merkez Ödeme Sistemi

Merkeze yapılacak ürün ve hizmetlerin tamamının ödeme işlemleri peşin olarak gerçekleşir. Aynı zaman da, bayi adayının DBS ( Doğrudan Borçlandırma Sistemi ) hesabı açması gerekmektedir.

Verilen Destekler

  • Yer Seçimi Desteği
  • Lokasyon Analizi
  • Mimari Proje
  • Bölge Koruma
  • Açılış Öncesi Eğitim ( Sistem ve Ürün Eğitimleri )
  • İşletme ve İş Geliştirme Kitapçığı
  • Hijyen ve Sanitasyon Kitapçığı
  • Ürün Reçeteleri Kitapçığı
  • Gıda ve Sarf Malzeme Temini
  • Pazarlama

Sürekli Eğitim destekleri de bu bedel kapsamındadır.

Mimari Projede Uygulama Desteği

Merkez olarak temel hedefimiz yatırımınızı düşürmek ve karlılığınızı arttırmak. Sistemimizde anahtar teslim proje yapabildiğimiz gibi, bayi daha düşük yatırım yapabileceğine inanıyorsa, projeye sadık kalmak kaydıyla mimari uygulamayı kendisi yapabilir. Ancak bu uygulama, yalnızca inşaat dekorasyonu ve mekanik alt yapıyı kapsar. Konsept ve hizmet bütünlüğü açısından, makine parkuru ve oturma gurupları merkezden gönderilecektir.

Franchise Şartları ve Karlılık

Franchise Giriş Bedeli

Franchise Giriş Bedeli 60,000 TL + KDV’dir.

Ortalama İşletme Sermayesi

350,000 TL ve üstü.

Reklam Katılım Payı

Reklam katılım payı almıyoruz. Bayilerimizin reklam çalışmaları, kendi bünyemizdeki reklam departmanı ile yönetiyoruz.

Franchise Kullanım Bedeli

Ciro üzerinden %3 + KDV

Karlılık, Gıda Maliyeti

Gıda maliyeti %25′ dir. İşyeri kira giderleri, sair giderler, personel maliyetleri ve diğer ayrıntı maliyetlerinizin toplamının, hedeflenen cironun %50’sini aşmayacak şekilde planlanması isteriz. Bu sayede minimum %25 net karlılık elde edilir.

Yatırım Geri Dönüş Süresi

Yatırımınızın geri dönüş süresi ortalama 18 – 24 ay arasındadır.

Şube Yönetimi ve Kazancının Önemi

London Cafe, bayilerine, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için devam eden destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır.Her bayimizin, “marka için büyükelçi” olduğu gerçeği ile her noktayı aynı özen ile destekliyoruz. Bizim, London Cafe markasını riske edecek aynı zaman da bize inanan birinin sermayesini riske edecek bir özgürlüğümüz yok ! Eğer siz de  kazanmaya hazırsanız, karşılaşacağınız en doğru markayız. Marka karmaşasında yanlış yönlenmek, umduğunuz sonuçları size vermeyebilir, unutmayın ki ; “doğru başlamazsanız, doğru bitiremezsiniz ”

Yetkili Firma

Authorized Franchisor for Turkey :

Telefon: 0232 502 00 47

Bee Medya İletişim Hizmetleri Reklam Pazarlama Ticaret Sanayi Limited Şirketi
Vergi Dairesi : KARŞIYAKA
Vergi Numarası : 160 070 24 16Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu