Dönerci Bayilikleri

Mangal Plus Bayiliğiyle Yeni Nesil Kebap ve Izgara Et Salonu Açabilirsiniz

MANGAL PLUS
Mangalı marka yaptı

Mangal Plus, yeni nesil kebap ve ızgara et-tavuk konseptiyle faaliyet gösteren bir marka, ikisi yurtdışında olmak üzere toplam beş şube ile faaliyet gösteriyor. 2011 yılında kurulan Mangal Plus, 2013 yılının son çeyreğinde franchising vermeye başladı.

mangal plus

Firmanın genel müdürü Melis Örnek, İstanbul, Ankara ve İzmir öncelikli olmak üzere büyük şehirlerde franchising vermek istediklerini söylüyor. İstanbul’da 2013 sonuna kadar açılacak dört ayrı AVM’de yerlerini alacaklarını ifade eden Örnek, “Fiyat ve kalite dengesi ile müşterinin ilgisini çekip yüksek talebini karşılayacağımıza inanıyoruz” diyor.

2015 yılı sonuna kadar 20 adet daha franchise şube açmayı planladıklarını belirten Örnek, yatırım maliyetinin ise metrekareye göre değişmekle birlikte 200 bin TL ile 400 bin TL arasında değiştiğini kaydediyor.

Franchise giriş bedeli Mangal Plus için 45 bin dolar, daha küçük konsept olan Mangal Plus Express için ise 25 bin dolar. İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Diyarbakır, Konya ve Adana’ya franchising için öncelik tanınıyor. Şubeler için aylık belirlenen ciro hedefi ise 100 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiyor.

Tel: 0232 378 73 43

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. bunlar dolandırıcı çıktı. Bütün piyasaya ( kurumsal ve kurumsal olmayan bütün firmalar dahil ) borç takıp ortadan kayboldular. Firmada çalışan her çalışanın maaşları dahil olmak üzere hiçbir alacağını vermedikleri gibi onları darp ettirmekle tehdit ettiler. Batu aysal firmanın yasal ortağı olmadığı halde Melis örnek ile birlikte piyasayı yaklaşık olarak 2 milyon TL dolandırdı. Melis örnek’in şizofren oğlu Orkun Örnek kendini Mangal Plus’ın sahibi diye tanıtıp ortalıkta çok lüks geziyordu. Mercedesler, yatlar,yazlıklar ve hayat kadınlarına olan düşkünlüğü ile şimdilerde Karşıyaka Spor klübünün voleybol şubesinde yöneticilik yapıyor.
    Normalde iki kelimeyi bir araya getiremeyen bu şizofren annesinin piyasayı dolandırdığı paralarla ortalarda bir bok gibi geziyor.
    Mangal Plus ile herhangi bir ilişkiniz olmadıysa çok şanslısınız. Olduysa yukarıda yazanların harfiyen doğru olduğunu sizde çok iyi biliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu